Akıllı Bardak Vessyl İle Ne İçtiğinize Emin Olun

Akıllı Bardak Vessyl İle Ne İçtiğinize Emin Olun

Her gün bir sürü içecek tüketiyoruz ama içtiğimizin ne olduğuna emin miyiz?

Sağlıklı yaşam için egzersiz kadar ne yiyip içtiğimiz de önemli. İşte bunların hepsini birleştirmeye çalışan bir ürün var, Vessyl. Vessyl aslında akıllı bir bardak. Sensörlerle donatılmış Vessyl, içine koyduğunuz sıvının ne olduğunu, türünü, sağlık bilgilerini gösterebiliyor, hatta içecek markasına kadar bilebiliyor.

Mesela bardağa bira koyarsanız çeşidini ve markasını, bardağın dışındaki ekranda görüyorsunuz. Veya bardağa meyve suyu koyarsanız size besin değerlerini, kalori miktarını ve şeker içeriğini verebiliyor. Ayrıca bardak bu bilgileri, senkron çalışan akıllı telefon uygulamasına gönderiyor ve farklı şekillerde rapor alabilyorsunuz. O gün neler içtiniz, toplam su ihtiyacınızı karşıladınız mı, veya ne kadar kafein aldınız gibi.

Vessyl’ı üreten firma “Mark One”ın müdürü Justin Lee, çeşitli popüler aktivite takip cihazlarının üreticileri ile görüştüklerini belirtmiş. Akıllı bardağın verdiği bilgiler ve aktivite takip cihazlarından gelen bilgilerin birleşmesi, bize sağlık takibi konusunda daha fazla öngörü sağlayabilir.

Şu anda önsipariş aşamasında olan Vessyl’i 99 Dolar’a satın alabilirsiniz. Önsiparişler tamamlandığı zaman ürünün fiyatı 200 Dolar’a yükselecekmiş. İlgilendiyseniz buraya tıklayıp Vessyl’in resmi web sitesine gidebilirsiniz.

Ana Sayfa » Genel » Akıllı Bardak Vessyl İle Ne İçtiğinize Emin Olun