Apple İle Samsung’un Arası Düzeliyor Mu?

Apple İle Samsung’un Arası Düzeliyor Mu?

Patent savaşlarıyla teknoloji gündeminde yer edinen Apple ve Samsung, uzlaşacak gibi görünüyor! Apple ile Samsung için son gelişmeler haberimizde…

Teknoloji pazarının popüler markalarından Apple ve Samsung’u artık soğuk savaş içerisinde görmeyeceğiz gibi. Birbirlerine açtıkları patent davaları ile gündeme gelen üretici devlerinin uzlaşacaklarına dair ortaya yeni iddialar atıldı. Görünüşe göre Samsung’un Galaxy S ailesi ile Apple’ın iPhone modelleri teknoloji pazarına artık huzurla sürülecek.

Koreli bir medya ajansının haberine göre, Apple ile Samsung artık patent davaları yüzünden daha fazla para kaybetmeyecek ve yasaklamalarla zaman kaybetmeyecekmiş. Ortak fikirler ve uzlaşma ile yaşanan zaman kaybını kazanca dönüştürmek istediklerini öne süren Apple ve Samsung, yeni nesil cihazlara destek sağlayacak.

Geçtiğimiz günlerde sizlerle de paylaştığımız haberimizde Apple’ın akıllı saati iWatch’da, Samsung Display’in OLED ekranlarının kullanılacağı sızıntıları böylelikle doğrulanmış oluyor. Bakalım önümüzdeki süreçlerde Apple ve Samsung tarafından nasıl bir açıklama gelecek.

Ana Sayfa » Mobil » Apple İle Samsung’un Arası Düzeliyor Mu?