Apple Konferansını Canlı İzle! Hediyeyi Kap!

Apple Konferansını Canlı İzle! Hediyeyi Kap!

Apple, geliştiriciler için her yıl düzenlenen World Wide Developers Conference (WWDC) 2014 etkinliğini bugün Türkiye saatiyle 20:00’de gerçekleştirecek.

Her yıl iOS ve MacOS işletim sistemlerinin yeni sürümü ve bununla birlikte Mac ailesi için yapılan birkaç yeniliği tanıtan Apple, bugün düzenleyeceği konferansta da iOS 8 ve ismi henüz sır gibi saklanan yeni MacOS sürümü ile birlikte gelen yenilikleri tanıtacak. Geçtiğimiz senelerin aksine bu sene düzenlenecek olan konferansta yazılımın dışında Apple’ın ailesine katılacak olan yeni bir donanımın tanıtılması da bekleniyor.

Bunların yanı sıra WWDC etkinliğinin de 25. yılında Apple etkinliğe katılanlar için sürprizler ile uygulama geliştiricilerini mutlu edeceği düşünülüyor. Apple’ın getireceği yenilikleri tanıtacağı bu konferans, Türkiye saati ile saat 20:00’de başlayacak.

Bu büyük etkinliği sizlere canlı olarak aktarmakla kalmayıp silikonvadisi.tv olarak sizlerin karşısına muhteşem hediyeler ile çıkıyoruz. Bu muhteşem hediyelere sahip olmak için ise yapmanız gereken tek şey Apple etkinliğinde gerçekleşecek olan canlı yayınımızı dikkatlice izlemek ve izlerken sizlerle paylaşacağımız kodları silikonvadisi hastag’i ile paylaşan ilk kişi olmak.

Apple’ın yepyeni ürünleri ile tanışmak ve birbirinden güzel hediyeleri kaçırmamak için saat 20:00’de görüşmek üzere.

Apple’ın etkinliğini canlı izlemek için aşağıda bulunan Watch On Livestream‘i yada burayı tıklayarak etkinliğin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ana Sayfa » Mobil » iPhone » Apple Konferansını Canlı İzle! Hediyeyi Kap!