Artık iPad’inizle Sex Yapabilirsiniz!

Artık iPad’inizle Sex Yapabilirsiniz!

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan akıllı telefonlar ve tabletler sosyal hayatımızın ve sosyal hayatımızdaki iletişimin bir adım önüne geçmişken “yok artık” dedirten bir ürün hayatımıza girmeye hazırlanıyor.

Özellikle mobil cihazlarını ellerinden bırakmayan kişilerin mobil cihazları ile olan ilişkisini bir adım öteye taşımaları artık mümkün. Nasıl mı? Fleshlight Launchpad ile…

Uzaktan ilişki yürütenler ve yalnızlıktan bir türlü kurtulamamış kişiler düşünülerek üretilmiş bu ürün iPad’inizde kullanabileceğiniz vajina benzeri bir aparat. Üretilme amacının gayet açık olmasıyla birlikte özellikle Skype ve/veya facetime üzerinden yaptığınız video sohbetlerinize bambaşka bir boyut getirerek size farklı bir video sohbet deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Bu hafta itibari ile satışa sunulan Fleshlight Launchpad’i ilk görenler her ne kadar “yok artık” deseler de şimdiden binlerce ön sipariş almış durumda.

Teknoloji ile insan ilişkilerinin geldiği bu nokta, ürün ve ürün için hazırlanan reklam bir parody gibi görünse de bu gelişmelerin hepsi gerçek ve bu ürüne 25 Dolar’a sahip olabilirsiniz.

Akıllı telefonların hayatımıza hızla girişinden sonra birçok kişinin “Akıllı telefonlar yokken biz ne yapıyorduk?” sorusunun bu ürün hakkında sorulmaması dileğiyle… Şimdi sizleri Fleshlight için hazırlanan reklam ile baş başa bırakıyor ve yorumlarınızı bekliyorum.

Ana Sayfa » Mobil » Tablet » Artık iPad’inizle Sex Yapabilirsiniz!