Bu Aksesuar Sizi Savaş Oyunu Bağımlısı Yapabilir!

Bu Aksesuar Sizi Savaş Oyunu Bağımlısı Yapabilir!

Akıllı mobil cihazlar ve PC için geliştirilen özel tabanca ile savaş oyunlarına daha fazla adapte olabilirsiniz! PP Gun, Kickstarter’da destek bekliyor!

Kişisel ilginç buluşların sergilendiği ve ilgilenen kişilerin bağışlarda bulunarak mucit girişimcilere destek olunan dev platform Kickstarter’da yeni bir ürün daha sergilendi. Oyun severlerin ilgisini çekecek yeni ürün ile akıllı telefon, tablet ve bilgisayar oyunları artık daha heyecanlı bir hal alacak.

PP Gun adı verilen plastik/metal karışımı tabanca, Octulus Rift ile bağlanarak savaş oyunlarını simüle ederek gerçekçi bir oyun keyfi sunuyor. Bluetooth ile bilgisayar ve akıllı cihazlara bağlanabilen PP Gun’ın şarjör yerine güçlü bir batarya yerleştirilmiş ve bağlantıda kopuklukların yaşanması ihtimali minimize edilmiş.

Tabanca tasarıma sahip aksesuarın, keskin nişancılar için bir de dipçik konuşmuş. Arpacık(silahın uç kısmı) yerine tablet veya akıllı telefonların tutturulması için bir de maşa konumlandırılmış. Farklı renk seçenekleri bulunan PP Gun’un seri üretime geçmesi için 60.000 Dolar’lık bir bağışın yapılması bekleniyor.

Dilerseniz buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz. Şimdi sizleri, genç mucit tarafından geliştirilen PP Gun’ın videosu ile baş başa bırakalım. İyi Seyirler:

Ana Sayfa » Mobil » Bu Aksesuar Sizi Savaş Oyunu Bağımlısı Yapabilir!