Bu Fotoğraf Apple’ı Ve CEO’sunu Yaktı!

Bu Fotoğraf Apple’ı Ve CEO’sunu Yaktı!

Apple geçtiğimiz günlerde WWDC konferansında duyurduğu yeni ürünleri ile teknoloji gündeminde en çok konuşulan şirketler arasında yer alırken Apple’ın CEO’sunun paylaştığı fotoğraf alay konusu oldu.

Bir şirketin CEO’su olmak yetenek, tecrübe, empati, ileriyi görebilme vb. özelliklerin harmanlanması ile gerçekleşirken Apple’ın CEO’su Tim Cook’da bir çok yöneticinin yaptığı gibi çalışanların yanında üretimi gözlemleyerek onlarla hem empati kuruyor hem de üretimi kontrol ediyor.

Apple’ın CEO’su Tim Cook’un zaman zaman gerçekleştirdiği bu ziyaretleri sosyal medya’dan paylaşarak hem çalışanları ile olan iletişimini sergiliyor hem ürünlerini üretirken ki emeği gösteriyor hem de rakiplerine göz dağı veriyor. Ancak Tim Cook’un yayınladığı son fotoğraflarda öyle bir detay varki yayınlanan bu fotoğraf hem Apple’ı hem de Tim Cook’u tarihe geçirdi.

Yayınlanan onlarca fotoğraf arasında yer alan Mac Pro üretiminin ölümsüzleştirildiği bir karede Apple’ın Mac Pro bilgisayarlarını üretirken kullanılan Mac bilgisayarın Windows işletim sistemi ile çalıştığı açık bir şekilde görünürken Paylaşılan bu fotoğraf sosyal medya’nın gündemine oturdu.

Peki siz yayınlanan bu fotoğraf ve Mac üretimi için kullanılan Windows işletim sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ana Sayfa » Genel » Bu Fotoğraf Apple’ı Ve CEO’sunu Yaktı!