Buzdolabınıza Gerekli 3 Teknolojik Cihaz

Buzdolabınıza Gerekli 3 Teknolojik Cihaz

Buzdolaplarımız henüz yeterli kadar akıllı değil belki, ama bu üç cihaz onu biraz daha zeki yapabilir.

Size de bu durum hiç olur mu, dolabı açıp da yumurtaları veya sütü bozulmuş bulmak ne kötüdür. Veya akşam yemeği için çok gerekli bir malzemeyi evde var sanıp, eliniz boş kalmak? İşte aşağıda bahsedeceğimiz üç teknolojik cihaz, bu tür sıkıntıları çözmek için geliştirilmiş. Şu anda bunları ayrı ayrı almak gerekiyor ama ileride bu tür özelliklerin akıllı buzdolaplarına eklendiğini görebiliriz.

1) Milkmaid
Henüz piyasaya çıkmamış ama yakında çıkması beklenen bir cihaz Milkmaid. Bizce içlerinde en faydalı olanı, o yüzden piyasada olmasa bile bahsetmek istedik. Milkmaid bir süt takip cihazı, satın aldığınız sütü bu akıllı kaba koyuyorsunuz ve Milkmaid sütün zamanla bozulup bozulmadığını kontrol ediyor. Ayrıca kendi akıllı telefon uygulaması var size hem süt bozulunca, hem de bitmeden önce haber verebiliyor. Milkmaid’in piyasaya çıkış tarihini bu linke tıklayarak takip edebilirsiniz.

2) Insider
Bu teknolojik cihaz, bir nevi buzdolabınızdaki sosyal medya aracınız gibi bir şey. Insider’ı buzdolabınızın kapağının tam ortasındaki uygun bir rafa yerleştiriyorsunuz. Üzerindeki sensörlerle kapıyı her açışınızı farkediyor ve önündeki kamera ile buzdolabının içinin bir fotoğrafını çekiyor. Fotoğrafı akıllı telefonunuzdaki Wink isimli bir uygulamaya yolluyor ve siz de buzdolabında ne vardı, peynir bitmiş miydi gibi sorulara anında yanıt alıyorsunuz. Bu da geliştirme aşamasında ve bu linkten takip edebilirsiniz.

Buzdolabınıza Gerekli 3 Teknolojik Cihaz - Insider

3) Egg Minder
Bu ise yumurtalarınızı garantiye alan bir alet. Yumurtaları buzdolabındaki yuvalar yerine Egg Minder’a diziyorsunuz. Egg Minder hepsini düzenli olarak tarayıp kaç yumurta kaldığını ve bozulup bozulmadıklarını size söylüyor. Bunun için de Wink uygulamasına mesaj atıyor. Egg Minder’ı hemen şimdi Amazon online mağazasından 39 Dolar’a alabilirsiniz, bu linke tıklamanız yeterli.

Buzdolabınıza Gerekli 3 Teknolojik Cihaz - Egg Minder

Ana Sayfa » Genel » Buzdolabınıza Gerekli 3 Teknolojik Cihaz