Eski Klimalara Yeni Numaralar Öğretin: tado° Cooling

Eski Klimalara Yeni Numaralar Öğretin: tado° Cooling

tado° Cooling cihazı ile tüm klimalar atık birer “akıllı klima” olacak.

Tado firmasındaki akıllı mühendisler, evlerde kullandığımız tüm cihazların akıllı olması durumunda, hayatın ne kadar kolaylaşacağını düşünmüşler. Normalde klimalarda işe yarayan birkaç özellik var ama çoğu için “akıllı” kavramını kullanmak mümkün değil. Tabii eğer son teknoloji ürünü olan özel üretim bir soğutma ve ısıtma sistemi kullanmıyorsanız.

İşte “tado° Cooling” cihazını bu yüzden tasarlamış bu mühendisler. tado° Cooling bir alıcı/verici kontrol cihazı ve bir akıllı telefon uygulamasından oluşuyor. tado° Cooling kontrol parçasını klimayı görecek istediğiniz bir yere koyabilirsiniz, çünkü klima ile kızılötesi yöntemiyle konuşuyor. Siz de akıllı telefon uygulaması ile kontrol parçası üzerinden klimanızı yönetebiliyorsunuz.

tado° Cooling’in ilginç becerileri var. Mesela uzaklık taraması sonucunda evde kimse olmadığına karar verip, klimayı otomatik olarak kapatabiliyor. Veya eve yaklaştığınız zaman otomatik olarak klima açılıp soğutma veya ısıtma yapılabiliyor. Evin farklı yerlerine gittikçe sizi rahat ettirmek için klima performansını ve ayarları değiştirebiliyor. Ev için belli bir nem seviyesi ayarladıysanız, tado° Cooling cihazı klimayı otomatik olarak gerektiği gibi çalıştırarak nem seviyesini sabit tutabiliyor.

Tüm bu ayarları tado° Cooling sizin için yapabiliyor veya siz klimanızı kontrol parçası veya uygulama üzerinden istediğiniz gibi yönetebiliyorsunuz. tado° Cooling cihazı, kızılötesi işleyen uzaktan kumandası olan tüm tip ve marka klima modelleri ile uyumlu, duvara sabit veya taşınabilir olması önemli değil.

Tado firması şu anda Kickstarter’da açtıkları bağış kampanyasının son iki gününe girmek üzereler. Her ne kadar üretime geçmek için gerekli desteği sağlamış olsalar bile, siz fırsatı kaçırmadınız. Şu anda tado° Cooling cihazını 99 Dolar’a satın almak için hala vaktiniz var, hemen bu linke tıklayıp kampanya sayfasına gidebilirsiniz.

Ana Sayfa » Genel » Eski Klimalara Yeni Numaralar Öğretin: tado° Cooling