Facebook Sohbetiniz Google Crome’da!

Facebook Sohbetiniz Google Crome’da!

Arkadaşlarımızla sohbet etmeyi artık karşılıklı birer çay ya da kahve içerken değil mesaj göndererek gerçekleştirmeyi tercih ediyoruz.

Birisi mesaj göndermiş mi? Beklediğin haber geldi mi? Gibi sebeplerden hiç işiniz olmasa bile defalarca facebook’u açtığınız oluyor mu? O zaman bu haber oldukça işinize yarayacak.

Facebook mesajlarınız tarayıcınızda!

Google yeni “Faces.im” eklentisiyle Crome aracılığıyla size bambaşka bir deneyim sunuyor. Google Crome’a gelen bu yeni özellik sayesinde artık başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan tarayıcınız üzerinden mesaj okumanız ve gelen mesajlara cevap vermeniz mümkün.

IOS ve Android kullanıcılarının sıklıkla kullandığı Facebook Massenger baloncukları artık tarayıcınızda da mevcut. Yani bir iş yaparken ve/veya bir araştırma içerisindeyken sadece tarayıcınızı açarak tüm gelen mesajları görebilir ve cevap verebilirsiniz. Sosyal ağlarda dolaşırken sadece meraktan baktığımız sayfalarda harcanan zamanı ciddi oranda düşüreceği tahmin edilen bu uygulamanın Facebook’ta sayfada kalma oranını nasıl etkileyeceği bilinmez ancak kişilerin facebook’ta mesajlaşmak için harcayacağı vakti ciddi oranda düşüreceği kesin.

Tarayıcınızla farklı bir mesajlaşma deneyimi sunan bu uygulamayı indirmek için buraya tıklamanız yeterli.

Ana Sayfa » Mobil » Android » Facebook Sohbetiniz Google Crome’da!