Game of Thrones’da Ölmek 20 Bin Dolar!

Game of Thrones’da Ölmek 20 Bin Dolar!

 

 

Game of Thrones dizisinin başarılı senaristi George R.R. Martin, sosyal medya üzerinde ilginç bir kampanya başlattı! İşte detaylar…

Ünlü dizi Game of Thrones’den yeni bir haber daha geldi. Başarılı ve popüler dizinin senaristi George R.R. Martin, sosyal medya üzerinde yeni bir kampanya daha başlattı. Dizinin vazgeçilmez olaylarından biri olarak bilinen ardı arkası kesilmeyen ölümleri kapsayan yeni kampanyaya siz de katılmak ister misiniz?

Eğer cevabınız evet ise başlatılan yeni kampanyanın tam da size göre olduğundan bahsedebiliriz. R.R. Martin’in başlatığı yeni kampanyaya göre diziye 20 Bin Dolar değerinde bir bağışta bulunursanız, siz de Thrones’in gelecek sezonu “A Song of Ice and Fire”da oynayabilir ve sahne sonunda da etkili bir şekilde ölebilirsiniz.

Yapılan bağışın miktarına göre ölümler daha da etkili bir hal alabiliyor. Eğer 20 Bin Dolar’ınız yoksa, üzülmeyin. Herhangi miktarda bağış yaparsanız, George R.R. Martin ile helikopter gezisine çıkabilir ve farklı hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz buradan siteyi ziyaret edebilir ve ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Ana Sayfa » Genel » Game of Thrones’da Ölmek 20 Bin Dolar!