Garmin, Google Maps’e Rakip Navigasyon Uygulaması Çıkardı

Garmin, Google Maps’e Rakip Navigasyon Uygulaması Çıkardı

Navigasyon sektörünün liderlerinden Garmin, Google Maps’e rakip oluyor.

Garmin’in “Viago” isimli yeni GPS uygulaması, firmadan alışageldiğimiz gibi pahalı bir uygulama değil. Sadece 1.99 TL fiyata hem iOS, hem de Android için satın alabiliyorsunuz. Bu fiyatla sadece Googgle Maps ile değil, Türkiye’de popüler olan Yandex Maps ve Yandex Navi uygulamaları ile de rekabet etmesi mümkün olacak.

Viago ile 1.99 TL fiyata neler alıyorsunuz peki? Öncelikle ABD ve Avrupa haritalarına erişim var, sesli trafik yönlendirme mevcut, hatasız yönlendirme için otoban işaretlerinin fotorealistik görüntüleri var, otoban çıkışlarında hangi şeritte kalmanızı gösteren ayrıntılı işaretleme var. Bunların dışında hız limiti uyarıları, alternatif rotalar çizme gibi bir sürü özellik de Viago içinde geliyor.

Bunlar yeterli olmazsa, uygulama içinde satın alabileceğiniz ek özellikler de var. Mesela trafikten gelen yoğunluk uyarıları ile size anında yön değiştirme ve istediğiniz ülkenin haritasını indirip hafızada tutarak, cep telefonunuz internete bağlı değilken bile kullanabilme özelliği alınabiliyor. Bu ek özellikler 4.99 ile 9.99 TL arası fiyatlarda değişebiliyor.

Garmin’in Viago navigasyon uygulamasını iOS cihazlara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Android cihazlara indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Ana Sayfa » Mobil » Mobil Uygulamalar » Garmin, Google Maps’e Rakip Navigasyon Uygulaması Çıkardı