Glance: Her Saati Bir Akıllı Saat Yapabilirsiniz

Glance: Her Saati Bir Akıllı Saat Yapabilirsiniz

Glance bir akıllı saat değil ama normal saatleri akıllı gibi kullanmaya yarayan bir aparat.

Akıllı saatler pahalı mı geliyor, tasarımlarını mı beğenmiyorsunuz, klasik saatleri mi seviyorsunuz? Ama bir yandan da teknolojiden geri kalmak istemiyorsanız bu ürüne bir bakmalısınız. Glance küçük ve üzerinde ince ekranı olan bir aparat. Bunu normal saatinizin kayışının içine geçiriyorsunuz ve tüm akıllı saatlerin özelliklerine sahip bir ürüne sahip oluyorsunuz.

Glance bir sürü şey yapabiliyor, Bluetooth ile akıllı telefonunuzla eşleştirdiğinizde kimin aradığını görüyorsunuz, telefonunuzu bir yerde bıraktığınızda bulmanıza yardımcı oluyor, bilek ve parmak hareketlerinizi saptıyor ve komutlara dönüştürebiliyor, ayrıca standart aktivite takip bilekliklerinin özelliklerine de sahip.

İşin en güzel tarafı, üç boyu var ve istediğiniz saatle kullanabiliyorsunuz, eğer saat takmak istemiyorsanız bile kendi özel deri kayışı ile tek başına da aksesuar olarak işinizi görecektir. Glance’in küçük LED ekranında gelen mesajları görebilirsiniz, bir buton ile otomatik cevaplar verebilirsiniz, istenmeyen aramaları spam listelerine atabilirsiniz.

3D hareket algılama özelliği de ilginç Glance’in, çünkü bilek ve parmak hareketleri ile TV’ye uzaktan kumanda etmeniz veya bilgisayarda elinizi mouse gibi kullanmanız, hatta fare butonuna basar gibi tıklama yapmak bile mümkün.

Şu anda üretime geçmek için Kickstarter sitesinde açılan bağış kampanyasında, istedikleri miktarın üçte birine gelmişler. Destek olanlar 70 Dolar ile bir Glance ürününe sahip olabiliyorlar. İlgilendiyseniz bu linke tıklayıp kampanya sitesine gidebilirsiniz.

Ana Sayfa » Mobil » Glance: Her Saati Bir Akıllı Saat Yapabilirsiniz