Google, Futbol Deneyimini Değiştiriyor

Google, Futbol Deneyimini Değiştiriyor

Google, Dünya Kupası Doodle’larının yanı sıra, futbol oyunlarıyla da karşımıza çıktı. 

Dünya kupası temalı oyunlar geliştiren Google, teknolojiyi eğlenceye çevirmeyi de unutmuyor. Chrome web tarayıcısı ile akıllı telefonunuzu birbirine bağlayan Google, futbol ile ilgili üç oyun geliştirmiş. Infinite Dribble, Space Kick ve Shootout isimli üç oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuz ile Chrome tarayıcısını birbirine bağlamak.

Oyunların bulunduğu siteye girdikten sonra yapmanız gereken şey akıllı telefonunuzun tarayıcısından aynı siteye girip bilgisayarda verilen kodu telefonunuzda girmek. Telefon ve bilgisayar birbirine bağlandığında ise her şey hazır oluyor. Oyunları klavye veya fare ile oynamak yerine telefonunuz ile oynatan Google, kendi teknolojik deneylerini de eğlenceli bir şekilde gerçekleştirmiş oluyor.

Infinite Dribble oyununda topu futbolculardan uzak tutmaya çalışırken, Spacekick‘de ise topu en yükseğe sektirmeye çalışıyoruz. Free Kick atışları için yapılan Shootout oyunu dahil tüm oyunları arkadaşlarınızla beraber oynamanız da mümkün. Türkçe dil desteğinin de bulunduğu bu oyunları oynamak için buraya tıklamanız yeterli. Bu oyunların videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu mobil oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. 

Ana Sayfa » Yazılım » Google, Futbol Deneyimini Değiştiriyor