iOS 8, FiftyThree’nin Stylus Kalemiyle Geliyor!

iOS 8, FiftyThree’nin Stylus Kalemiyle Geliyor!

FiftyThree tarafından geliştirilen dijital Stylus kalemi, iOS 8 ile birlikte gelebilir! Apple’ın, dijital kalemin yanında büyük bir sürprizi daha var!

Geçtiğimiz günlerde San Francisco’da düzenlenen WWDC 2014’de duyurusu gerçekleştirilen ve uygulama geliştiricilerin Beta 1’i yayımlanan iOS 8’i sizler için test etmiştik. Yeni nesil iPad(iPad Air 2) modeli için hazırlıklar hızla sürerken, iOS 8’e kazandırılan en büyük özelliklerden biri de iPad Air 2’nin kapısını çalacak gibi görünüyor.

FiftyThree tarafından yeni nesil iPad modelleri için geliştirildiği öne sürülen Stylus dijital kalem, iOS 8’in Beta 3 ile getirdiği en büyük yeniliklerden biri olacak. FiftyThree’nin dijital Stylus kalemi, iPad ekranının hassasiyetini arttırıken öte yandan da uygulanan basınçları algılayabilecek.

Geçtiğimiz yıllarda Apple’ın tablet modelleri üzerinde basınç sensörlerinin kullanılacağı ve bu sayede de hassas cisimlerin tartılabileceği öne sürülmüştü. Stylus kalemin basınç algılaması sayesinde, sızıntı olarak yayılan bu özellik de gerçek olabilir. FiftyThree’nin dijital kalemini online mağazasından 59.95 Dolara satın alabilirsiniz.

Ana Sayfa » Mobil » Tablet » iOS 8, FiftyThree’nin Stylus Kalemiyle Geliyor!