iPhone 4S, 5 ve 5S’in İnterneti iOS 8’de Ne Kadar Hızlı?

iPhone 4S, 5 ve 5S’in İnterneti iOS 8’de Ne Kadar Hızlı?

Apple’ın son 3 nesil akıllı telefon modellerinin internet hızları karşılaştırıldı! iOS 8 Beta 2 yüklü iCihaz’ların sonucu şaşırtıcı!

Yeni nesil akıllı telefon modellerinin tanıtıldığı WWDC etkinliği ile teknoloji pazarında son sözü söyleyen Apple, yeni bir karşılaştırmaya daha konuk oldu. Apple’ın son 3 nesile ait akıllı telefon modelleri iPhone 4S, iPhone 5 ve iPhone 5S’in, geçtiğimiz ay WWDC 2014’de tanıtılan ve sizler için video incelemesini hazırladığımız iOS 8 Beta 2 üzerinde internet hızları karşılaştırıldı.

Geliştiriciler için Apple’ın Developper sayfasından indirilebilir olan iOS 8 Beta 2, Apple’ın akıllılarını test etti. Phonesreview sitesinin ekibi, aynı Wi-Fi internet ağına bağlanan iPhone 4S, 5 ve 5S modelleri OOKLA’nın SpeedTest mobil uygulamasıyla Download/Upload(İndirme/Yükleme) hızlarını test etti.

Buraya kadar her şey normal görünse de, bir önceki nesil akıllı cihazların yükleme ve indirme hızları yeni nesil modellere meydan okudu. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan şimdi sizleri Phonesreview’in test videosu ile baş başa bırakalım. İyi Seyirler:

Ana Sayfa » Mobil » iPhone » iPhone 4S, 5 ve 5S’in İnterneti iOS 8’de Ne Kadar Hızlı?