İşte Dünyanın En Küçük Tarayıcısı!

İşte Dünyanın En Küçük Tarayıcısı!

Kickstarter’da paylaşılan ve destek bekleyen dünyanın en küçük tarayıcısı bağışlarla hedefini tutturmayı başardı! Peki üretimi ne zaman?

Kullanım kolaylığı sunan ilginç ürünlerin paylaşıldığı ve belirlenen bağış miktarıyla desteklerde bulunmak isteyen yatırımcıların ziyaret ettiği Kickstarter’da yeni bir proje daha hedefini tutturdu. “Dünyanın en küçük tarayıcısı” unvanına sahip tarayıcının tek özelliği küçük olması da değil.

Pocketscan adı verilen tarayıcı, dünyanın en küçük ve portatif tarayıcısı olması başarırken, kablosuz çalışma sistemiyle de farklı kategorilerde de öne çıkmayı başarıyor. Kullanıcının taradığı metni veya resmi direkt olarak iPad ve bilgisayarlara gönderebilen Pocketscan, şimdilik beyaz renk seçeneğiyle gelecek.

Bluetooth 3.0 ve 4.0 protokolü ve güçlü bataryası sayesinde 400 belgeyi tarayıp akıllı cihazlara anında aktarabiliyor. 30 Farklı dil seçeneği ile metin taramalarında otomatik düzeltmeler yapan Pocketscan, belirlenen 50.000 Dolar hedefe büyük fark atarak 190.990 Dolar elde etmeyi başardı. Ürün Aralık ayında piyasaya sunulacak.

Ana Sayfa » Mobil » Mobil Uygulamalar » İşte Dünyanın En Küçük Tarayıcısı!