Katlanabilir Elektrikli Araca Merhaba Deyin!

Katlanabilir Elektrikli Araca Merhaba Deyin!

Günümüz teknolojisiyle ulaşım sorunlarına bir çözüm Trikelet BV’den geldi! Aracınızı kullandıktan sonra katlayıp çanta konumuna getirebilirsiniz!

Ülkemizde henüz yaygınlaşmamasına karşın birçok ülkede kullanılabilir olan E-Scooter’lar trafik yoğunluğunu minimal seviyelere indirgemek için en etkili yöntemlerden biri. Elektrik ile çalışan scooter’ların sağladığı kolaylıklara şimdi bir de taşınabilirlik ve portatiflik eklendi.

Hollandalı Trikelet BV şirketi tarafından üretilen prototip elektrikli scooter, ilk katlanabilir ve kompakt model unvanına sahip. 500-700 Watt motor gücü ile 20 km/h hızla 15 kilometre yol gidebilen Trikelet, 12 kilogram ağırlığında ve açıldığında 80 cm uzunluğunda bir kasaya sahip.

Hızlı şarj teknolojisi ile birkaç saatte şarj olan ve şarjı tükendiğinde veya kapalı bir alana girdiğinizde katlayıp “çekçekli model” diye adlandırılan çanta gibi yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Trikelet BV firmasının yeni ürününün perakende satışı ve AR-GE için yatırım aradığı biliniyor.

Eğer şuan sahip olmak isterseniz, yatırım bulununcaya kadar sınırlı sayıda olan Trikelet’e 1400 ila 2000 $ arasında sahip olabilirsiniz. Şimdi sizleri katlanabilir elektrikli scooter modeli Trikelet’in tanıtım videosu ile baş başa bırakalım. İyi Seyirler:

Ana Sayfa » Genel » Katlanabilir Elektrikli Araca Merhaba Deyin!