Kelimelerin Bulunmadığı Sosyal Ağ

Kelimelerin Bulunmadığı Sosyal Ağ

Sosyal ağlarda sıkça rastladığınız reklamlardan, hashtaglerden ve gereksiz mesajlardan sıkıldınız mı? Bu sosyal ağ tam size göre!

Facebook, Twitter, Google+ gibi sosyal ağlardan sıkıldıysanız, harflerin ve kelimelerin olmadığı bir sosyal ağa geçebilirsiniz. Matt ve Tom isimli iki geliştiricinin aklına gelen bu fikir ile sosyal ağlarda yeni bir çığır açıyor. Kelimeler ve hashtaglerin yerine sadece emojilerin bulunduğu bu sosyal ağ, şimdiden büyük bir ilgi görmeye başladı. Emojli ismindeki bu sosyal ağda sadece emojileri kullanacaksınız.

Kullanıcı adınız dâhil her şeyin emojilerden oluştuğu bu sosyal ağ henüz kullanıma açılmamış olsa da, kayıtlar başlamış durumda. 10.000’in üzerinde kayıt yapıldığını belirten yetkililer, emoji sayısının yetmeyeceğinden dolayı çift emoji ile kullanıcı adı oluşturma özelliği eklediler. Henüz açılmamış olan sosyal ağ, ilk önce iOS platformuna, daha sonra ise diğer platformlara çıkışını gerçekleştirecek. Emojli ile ilgili yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilir, sitesine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Skorunuzu arkadaşlarınızla karşılaştırmak isteyeceğiniz oyunun incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. 

Ana Sayfa » Sosyal Medya » Kelimelerin Bulunmadığı Sosyal Ağ