Knight Online, Türkiye’deki 10. Yılını Kutladı

Knight Online, Türkiye’deki 10. Yılını Kutladı

Tüm dünyada ve ülkemizde milyonlarca takipçisi bulunan MMO oyunu Knight Online, Türkiye’deki 10. yılına özel bir turnuva düzenledi.

Knight Online’ın global yayıncı firması “NTT Game”in 1 Haziran Pazar tarihinde düzenlediği, İstanbul Fulya’daki Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleşen 2. Klan Turnuvası’nı, NTT Game’in verdiği bilgiye göre internet üzerinden 40,000’e yakın kişi izledi.

Sabah saat 10:00 ‘dan akşamın ilerleyen saatlerine kadar süren etkinlikte oyunseverler, Knight Online yetkilileriyle sohbet etme ve oyuna dair görüşlerini paylaşma imkanı da buldu. Oyunseverlerin geniş katılımıyla renklenen etkinlik, 50 kişilik bir ekibin günler süren çalışması ile gerçekleşti. Teknik alt yapısı, ışık ve ses sisteminin yanı sıra, devasa sahnesiyle de oyunseverlerin beğenisini toplayan etkinlik, 6 kamera ile izlendi.

Etkinlikte Knight Online’ı yıllardır oynayan ve birbirlerinin yüzlerini görmeden dostluk kuran oyunseverler, dostluklarını gerçeğe taşıma fırsatı buldu. 2. Klan Turnuvası etkinliğinde, 50 üyesi olan klanların en iyi 10 oyuncusu, turnuva alanında klanlarını temsil ederken, geride kalan 40 klan ise turnuvaya evlerinden katıldı.

12 sunucuda yapılan ön elemelerin ardından ikinci turda mücadele eden 16 klan arasından finallere katılmaya hak kazanan ve Turnuva Şampiyonu olan “Secret” adlı klan ekibi, birincilik kupasını ve 10 bin TL’lik para ödülünü, NTT Game Avrupa ve Türkiye Operasyon Müdürü Serhan Kazar’ ın elinden aldı.

Ana Sayfa » Oyun Dünyası » Knight Online, Türkiye’deki 10. Yılını Kutladı