LG G3 Mini Geliyor…

LG G3 Mini Geliyor…

Akıllı telefon pazarındaki rekabet gün geçtikçe kızışırken akıllı telefon üreticileri pazara tüm güçleri ile saldırmaya devam ediyor.

LG, G3’ün tasarımı ve teknik özellikleri ile birçok kişiyi kendine hayran bırakmayı başarırken fiyatı konusunda sınıfındaki rakiplerine göre biraz yüksek bulunması teknolojiseverleri ikilemde bıraktı. Tam da bu sırada LG yeni bir hamle yaparak yeni bir modelle akıllı telefon pazarında adını yeniden duyurmayı başardı.

Bir süredir söylentiden ibaret olan G3 Mini söylentilerle belirlenen özelliklerinden biraz daha farklı ve büyük boyutta China Mobile’ın etkinliğinde G3 Beat adıyla duyuruldu. Adı her ne kadar mini olsa da 5 inç ekran büyüklüğü ile karşımıza çıkacak yeni model şimdiden birçok kişinin beklediği model oldu.

Teknik özellikleri açısından da oldukça tatmin edici olduğu görünen G3 Mini 5 inç HD IPS ekrana, 1.2GHz 4 çekirdekli snapdragon 400, 2 GB RAM, 16 GB hafıza, G3’ün en önde gelen özelliği lazer otomatik odaklama bile birlikte 8 MP arka kamera ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

LG G3 Mini’nin çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi olmamakla birlikte ilk olarak Çin’de satışa sunulacağı ve 400 Dolar’dan kullanıcıları ile buluşacağı bilinmekte.

LG G3 Mini’nin yakalanan ilk görüntüleri ile hazırlanan video şimdi sizlerle…

Peki siz LG G3’ün kardeşi G3 Mini hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ana Sayfa » Mobil » Android » LG G3 Mini Geliyor…