LG’nin Akıllı Saati G Watch İlk Kez Görüntülendi!

LG’nin Akıllı Saati G Watch İlk Kez Görüntülendi!

Giyilebilir teknoloji pazarında heyecan son hızıyla sürüyor! LG’nin 1. Nesil akıllı saat modeli G Watch, ilk kez objektiflere canlı olarak yakalandı!

Güney Koreli popüler teknoloji markası LG, akıllı cihazlarıyla sağladığı başarıyı şimdi de giyilebilir akıllı cihazlarıyla taçlandırmaya hazırlanıyor. İlk olarak Samsung ve hemen ardından da birçok Çin menşeli firma tarafından piyasaya sürülen akıllı saatlerde, şimdi de LG etiketini göreceğiz.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan teknik özelliklerini sizlerle paylaştığımız LG G Watch haberimizde de belirttiğimiz gibi, Google’ın giyilebilir cihazlar için geliştirdiği Android Wear işletim sistemi, LG’nin üst seviye donanıma sahip 1. Nesil akıllı saat modelinde de kullanılabilir olacak.

Teknik özellikleri sızdırılan fakat video ve görsellerinin uzun bi süre sır gibi saklandığı LG G Watch, ilk kez objektiflere gülümsedi. Tasarım farklılığı yerine donanım ve işlevsellik konusunda iddiasını ortaya koyan LG, sınıf arkadaşları arasında Android Wear ile en iyi geçinen bir model piyasaya sürecek gibi görünüyor.

Önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Google I/O 2014 etkinliğinde tanıtılması beklenen LG G Watch’ın donanım özelliklerini buraya tıklayarak haberimizden inceleyebilirsiniz.

Ana Sayfa » Genel » LG’nin Akıllı Saati G Watch İlk Kez Görüntülendi!