Samsung Ücretsiz Dijital Çizgi Roman Okutuyor

Samsung Ücretsiz Dijital Çizgi Roman Okutuyor

Dergiler ve en popüler çizgi romanlar SMAG’da…

Samsung Electronics, Galaxy S5’te önceden yüklenmiş olarak sunulan ve kullanıcıların diğer Samsung cihazları için SamsungApps üzerinden indirebileceği SMAG uygulaması ile, dijital dergi ve çizgi roman meraklılarını çok sevindirecek bir uygulamaya imza attı.

Sadece Samsung kullanıcılarına özel olan dijital dergi ve çizgi roman uygulaması SMAG, özellikle dünyada binlerce koleksiyoncuyu ve milyonlarca okuyucuyu peşinden sürükleyen en popüler çizgi romanların, ilk kez mobil cihazlarda okunabilen Türkçeleştirilmiş versiyonlarını Saran Online tarafından kurulan Kommiks platformu altında sunuyor. Böylece SMAG sayesinde; Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Demir Adam, X-Men gibi birbirinden popüler süper kahramanlar, Türkçe olarak okuyucularla buluşuyor.

Samsung, SMAG kapsamındaki dergilerin bir kısmını ücretsiz olarak sunarken, bir kısmını ise yapılacak kampanyalara bağlı olarak okuyuculara uygun ücretlerle indirme seçenekleriyle ulaştıracak. SMAG kapsamında değeri 80 TL’nin üzerinde içerik, ücretsiz olarak Samsung kullanıcılarına sunuluyor.

Tonla çizgi roman okuduktan sonra, üzerine tatlı olarak çizgi roman gibi yapılmış bir yarış oyunu oynamaya ne dersiniz? Bu linke tıklayarak bu ilginç oyunu görebilirsiniz.

Ana Sayfa » Mobil » Mobil Uygulamalar » Samsung Ücretsiz Dijital Çizgi Roman Okutuyor