Scribble: İstediğiniz Her Renkte Yazan Teknolojik Kalem

Scribble: İstediğiniz Her Renkte Yazan Teknolojik Kalem

Bir çiçekte veya bir resimde gördüğünüz çok güzel bir rengi kopyalamak ister miydiniz? Scribble ile yapabilirsiniz.

Scribble gördüğünüz bir rengi kopyalayıp o renkle yazı yazmanıza veya resim yapmanıza olanak veren çok teknolojik bir kalem. Scribble bu iş için bir RGB renk sensörü ve 5 farklı renk içeren özel bir renk kartuşu kullanıyor.

RGB renk sensörü Scribble kalemin üst tarafında bulunuyor. Kalemin üstünü kopyalamak istediğiniz rengin olduğu yere tutuyorsunuz. Renk taranınca, kalemin içindeki 5’li renk kartuşundan gerekli kombinasyon hazırlanıyor ve kalemle o renkte yazmaya başlıyorsunuz.

Scribble’ı üreten firma, kalemin hafızasında 100,000 renk tutabileceğini söylüyor. Scribble, şarj edilebilir bir lityum-iyon pil ile çalışıyor. Çok ağır veya dengesiz de değil, sadece 39 gram, dolayısı ile kalemle resim çizmek problem olmayacak.

Firma şu anda Scribble için önsiparişleri alıyor ve normalde 150 Dolar fiyat etiketi olacak ama önsiparişle %20 daha ucuza satın alabileceksiniz. Bu linke tıklayıp ürünün resmi sitesine gidebilirsiniz. Sanatçılar, ressamlar, grafik tasarımcılar ve iç mimarlar için çok faydalı olacağına eminiz.

Ana Sayfa » Genel » Scribble: İstediğiniz Her Renkte Yazan Teknolojik Kalem