Slingshot Yayınlandı…Hemen İndir!

Slingshot Yayınlandı…Hemen İndir!

Sosyal medyada rekabet çığı gibi büyürken twitter’ın geçtiğimiz günlerde mümkün kıldığı tweet içinde tweet özelliğinin yanında dün akşam Facebook sessiz sedasız son uygulaması sapan’ı indirilebilir kıldı.

Slingshot Nedir?

Bizleri yakından takip eden okuyucularımız geçtiğimiz günlerde sizler için detaylı bir şekilde incelediğimiz ve “Facebook’un yeni hamlesi” başlığı altında yayımladığımız videoyu hatırlayacaklardır. Dilerseniz sizler için incelediğimiz slingshot’ın inceleme videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bir dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Snapchat’in rakibi olarak adlandırılan Slingshot’in öne çıktığı noktaları kısaca açıklamak gerekirse, Snapchat’te paylaştığınız fotoğraflar saniyeler içerisinde yok olurken Slingshot bu silme işlemini size bırakıyor yani siz paylaştığınız bir fotoğrafı istediğiniz zaman ve/veya artık gerek olmadığını düşündüğünüzde silebiliyorsunuz. Tüm bunların yanında Slingshot’ta fotoğraf paylaşmadan önce fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapmanız mümkün kılınmış ve aynı zamanda videolar ve metinler konusunda da oldukça zengin içeriklere yer verilmiş.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Facebook’un yeni uygulaması Slingshot’ı Android modelleriniz için buradan, IOS modelleriniz için buradan indirebilirsiniz.

Ana Sayfa » Mobil » Android » Slingshot Yayınlandı…Hemen İndir!