Telefonunuz Varsa Mouse’a Gerek Yok!

Telefonunuz Varsa Mouse’a Gerek Yok!

Akıllı telefonunuzu kalp ritminizi ölçmek, eğlenmek , iletişim kurmak vb. birçok  konuda kullanırken elimizden düşürmediğimiz Mouse yerine neden kullanmayasınız?

Günlük hayatın koşturması içerisinde zaman zaman yanımıza almaya unuttuğumuz veya kalkıp almaya üşendiğimiz Mouse yerine yanınızdan hiçbir zaman ayırmadığınız akıllı telefonunuzu kullanma alternatifi kulağa oldukça hoş geliyor.

Telefonunuzla tabletinizi bilgisayarınızı televizyonunuzu artık birkaç dokunuşla yönetmek mümkün. Peki nasıl mı? İşte cevabı…

Öncelikle yapmanız gereken Android cihazlarınız için buraya IOS cihazlarınız için ise buraya tıklayarak “Remote Mouse” uygulamasını telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirmek. Telefonunuza indirdiğiniz bu uygulamanın kontrol sağlayabilmesi adına iletişim kuracak bilgisayar veya tabletiniz için gereken programı buraya tıklayarak indirmek ve size uygun ayarları yaparak işlemi sonlandırmak.

İki cihaza da uygulama başarılı bir şekilde yüklendikten sonra telefonunuzdaki uygulamayı açarak “start”’a basmanız ve touchpad mouse’unuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Remote Mouse’un android ve IOS kullanıcıları için hazırladığı videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Android:

IOS:

Ana Sayfa » Mobil » Android » Telefonunuz Varsa Mouse’a Gerek Yok!