Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

2017 Philips 9002 OLED TV, Red Dot Tasarım Ödülü Aldı

2017 Philips 9002 OLED, Red Dot Tasarım Ödülü Aldı. Birinci sınıf işçilik ve tasarım özelliklerini bir araya getirerek Philips 9002 OLED TV!

Philips TV 2017 serisinin amiral gemisi 9002 OLED TV, Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü!

Philips’in yeni amiral gemisi televizyonu Philips 9002 OLED ödüllendirildi.

Avrupa’nın birinci sınıf işçilik ve tasarım özelliklerini bir araya getirerek Philips TV’yi önde gelen televizyon markası haline getirmeye odaklanan TP Vision, 2016’da aldığı üç ödüle bir yenisini daha ekleyerek en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

2017 Philips 9002 OLED TV, Red Dot Tasarım Ödülü Aldı

2017 serisinin amiral gemisi Philips 9002 OLED, Red Dot Ürün Ödülleri’nde tüketici elektroniği kategorisinde ödül aldı.

Red Dot Jürisi, Philips 9002 OLED’in inovasyon, hafiflik, son model görüntü kalitesi ve keskin çizgilere odaklanan teknolojisinden etkilendiğini ve bu özelliklerin yaşam alanlarına daha modern bir tat katacağını vurguladı.

Tasarımın dünya çapında kalite onayı kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri’ne, her yıl 60’ın üzerinde ülkeden, kategorilerindeki en iyileri temsil eden 5.000’in üzerinde başvuru gerçekleşiyor.

Philips’in 4K OLED teknolojisini yansıtan bir diğer modeli!

Philips TV’nin Baş Tasarımcısı Rod White; ‘Her yıl ürünlerimizdeki performans, ses – görüntü ve malzeme – tasarım kalitesini daha ileri taşımak için daha fazla çalışıyoruz. Philips TV’yi Avrupa’nın bir numaralı TV markası haline getirmek bizim için çok önemli. Çabalarımızın sonucu olarak, benzersiz ürünümüzün Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.’ dedi.

2017 Philips 9002 OLED TV, Red Dot Tasarım Ödülü Aldı

Philips 9002 OLED: Nefes kesen OLED teknolojisi modern tasarımla birleşiyor

Olağanüstü görüntü kalitesini, Avrupalı tasarım ve birinci sınıf işçilikle bir araya getiren büyüleyeci televizyon Philips 9002; 55 inç (139 cm) boyutlarında. Red Dot, 2017 serisi Philips 9002’nin çarpıcı ve eşsiz tasarımı sayesinde iç mekanla kusursuz bir uyum ve lüks detaylar ortaya koyan inovasyon vaadini destekliyor.

Philips TV 9002; son teknolojiye sahip Avrupalı tasarım, birinci sınıf malzemeler; ultra ince OLED paneli, dar çerçevesi ve Philips markasının imzası niteliğindeki eşsiz, incecik alüminyum ayaklı kenar standıyla modernizmin öncüsü olarak göz kamaştırıyor.

Ürünün sahip olduğu UHD Premium özelliğiyle siyahlar artık daha siyah, beyazlar daha beyaz ve canlı renkler göz kamaştırıyor. Ultra ince ekran ve 3 taraflı ambilight teknolojisi sayesinde ışık duvara yansıyarak görüntü adeta ekrandan taşıyor izlenimi veriyor. Titreşim ve heyecan ekranın önüne yansıyarak izleyicinin deneyimini çok daha etkileyici bir hale getiriyor.

 

Philips OLED TVs