Sosyal Medya

Donanım

2023 Razer BlackShark V2 Pro Karşınızda!

Oyuncular tarafından tasarlanan ve Team Razer üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, kristal netliğinde ses, gelişmiş gürültü yalıtımı ve tüm gün konforun nihai kombinasyonunu Razer BlackShark V2 Pro ile deneyimleyin.

2023 Razer BlackShark V2 Pro Karşınızda!

 

Oyuncular tarafından tasarlanan ve Team Razer üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, kristal netliğinde ses, gelişmiş gürültü yalıtımı ve tüm gün konforun nihai kombinasyonunu Razer BlackShark V2 Pro ile deneyimleyin.

 

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün en popüler espor kulaklığı Razer BlackShark V2 Pro’nun 2023 güncellemesini gururla duyurdu. Bu nihai kablosuz kulaklık; üstün ses, uzun süreli konfor ve ultra hızlı bağlantı ile performans için optimize edilmiştir. Yeni inovatif Razer HyperClear Süper Geniş Bant Mikrofon, yerleşik Pro-Tuned FPS Profilleri, 70 saatlik pil ömrü, Type C şarj özelliği, Bluetooth bağlantısı ve daha bir çok özelliğe sahip gelişmiş 2023 BlackShark V2 Pro; Hakis (Alliance), Shotzzy (OpTic Gaming), Dexter (MOUZ), Refsgaard (Ninjas in Pyjamas) ve Stax (DRX) gibi dünyanın en iyi espor oyuncularıyla işbirliği içinde tasarlanmıştır.

Razer’ın PC Oyun Bölümü Başkanı Barrie Ooi, “İkonik BlackShark kulaklıklarının, espor profesyonelleri ve oyuncular arasında uzun süredir vazgeçilmez ürün olmasının bir nedeni var” dedi. “Bu yeni sürüm için de profesyonel oyuncularla yakın bir şekilde çalıştık ve oyuncuların istediği yükseltmeleri sunan bir espor sınıfı kulaklığın temellerini yeniden tanımlamak için mottomuzdaki ‘Oyuncular İçin.Oyuncular Tarafından’ felsefesini benimsedik.”

Razer™ HyperClear Süper Geniş Bant Mikrofon

Razer ekibi, yüksek çözünürlüklü ve profesyonel düzeyde ses kalitesi sağlayan HyperClear Süper Geniş Bant Mikrofon’u piyasaya sürerek, ödüllü özelliklerde daha fazla yenilik yapmak adına yoluna devam ediyor. Bir kablosuz kulaklıktaki mikrofon performansı beklentilerini aşan bu yeni nesil ayrılabilir mikrofon, daha geniş bir ses frekans aralığı sayesinde oyuncuların seslerinde şaşırtıcı düzeyde ayrıntı yakalıyor. Sonuç olarak, takım arkadaşlarıyla yapılan her görüşme net, zengin ve doğal bir şekilde gerçekleşiyor.

Optic Texas’ın Call of Duty Esports Pro takımı oyunucusu Shotzzy, “Yeni BlackShark V2 Pro’nun mikrofon kalitesi beni gerçekten hayrete düşürdü” dedi. “BlackShark zaten favori oyun kulaklığımdı, ancak bu son geliştirmeler oyunumu çok daha iyi hale getirdi.”

Pro-Ayarlı FPS Ses Profilleri

Dünyanın en iyi birkaç e-sporcusuna danışılarak yapılan kusursuz ince ayarlar sayesinde oyuncular, nihai rekabet avantajı için maksimum veri sağlayan ve kulaklıklı içinde dahili olark bulunan FPS ses profilleri ile artık profesyonellerin yaşadığı gibi ses deneyimi yaşayabilir. Oyuncular, Razer Synapse aracılığıyla birden fazla profili zahmetsizce özelleştirebilir, bunları doğrudan kulaklığa kaydedebilir ve ek yazılım gerektirmeden hareket halindeyken her an aksiyona hazır olabilir.

Type C Şarj ile 70 saat pil ömrü

Son neferinden üç katından fazla pil ömrüne sahip 2023 BlackShark V2 Pro, güncellenmiş Type C bağlantı aracılığıyla yalnızca 15 dakikalık bir şarjla 70 saate kadar oyun ömrü sunar. Oyuncular artık günlerce sürebilecek kesintisiz, rekabetçi oyunun tadını çıkarabilecekler.

Geliştirilmiş Yapı ve Güvenilir Konfor

BlackShark serisinin tasarım temel taşı olan birinci sınıf konfora sahip bu kulaklık, kesintisiz odaklanma ve uzun süreli rahatlık için ses yalıtımlı kulaklıklara ve ultra yumuşak hafızalı köpüğe sahip olmaya devam ediyor. Kapalı kulaklıklar, dikkat dağıtıcı unsurları engellemek için ideal bir yalıtım oluştururken, nefes alabilen kumaş, mücadelelerde optimum rahatlık sağlar.

Ek olarak, iyileştirilmiş sıkıştırma kuvveti, güçlendirilmiş çelik kafa bandı ve güçlendirilmiş kaydırıcılar, oyunculara daha fazla konfor ve daha fazla dayanıklılık sağlayacaktır.   

Gelişmiş Sektör Lideri Özellikler

BlackShark V2 Pro, diğer amiral gemisi Razer kulaklıklarına benzer, özel olarak tasarlanmış, son teknoloji TriForce Titanium 50mm Sürücüler içerir. Bu titanyum kaplı diyaframları e-spor oyuncularının kusursuz şekilde ayarlanmış ses profilleriyle birleştiren oyuncular, mücadele sırasında daha net ve daha ayrıntılı sesin keyfini çıkarabilir.

Kulaklık, oyununuzla mükemmel şekilde senkronize edilmiş sesle yüksek performanslı, düşük gecikmeli rekabetçi oyun deneyimi sağlayan sektör lideri 2,4 GHz kablosuz bağlantı sağlayan Razer HyperSpeed Wireless ile donatılmıştır. Ayrıca, daha fazla rahatlık ve güçlendirilmiş kablosuz stabilite için bir USB genişletici ile gelir. Bluetooth özelliğinin ve Razer’ın SmartSwitch cihaz üstü kontrolünün kullanıma sunulmasıyla oyuncular, kulaklıklarında çok az kesinti ile 2,4 GHz veya Bluetooth bağlantısı arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirler.

2023 BlackShark V2 Pro, dünyanın en iyi e-spor oyuncuları ile Razer’in en son teknolojileri arasındaki iş birliğinin doruk noktasıdır. Yepyeni çığır açan mikrofonu, kristal netliğinde sesi ve olağanüstü konforuyla bu kulaklık, benzersiz bir şekilde büyüleyici bir oyun deneyimi sunarak espor kulaklığının standartlarını yeniden tanımlamaya hazırlanıyor.

 

Razer BlackShark V2 Pro hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin.
FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

199.99$ / 229.99€

Razer.com, Razer Mağazaları ve Yetkili Satıcılar – 27 Nisan 2023