Sosyal Medya

Sosyal Medya

A101 Sosyal Medyada Zirveye Yerleşti

Türkiye’nin 13.000'i aşkın marketiyle en geniş mağaza ağına sahip olan A101, Instagram’da alışveriş kategorisinde 14 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla zirvedeki yerini pekiştirerek, Brandverse Awards’da “Zincir Marketler” kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü.

A101 Sosyal Medyada Zirveye Yerleşti

Türkiye’nin 13.000’i aşkın marketiyle en geniş mağaza ağına sahip olan A101, Instagram’da alışveriş kategorisinde 14 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla zirvedeki yerini pekiştirerek, Brandverse Awards’da “Zincir Marketler” kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliği ile Deloitte Türkiye’nin uzman katkılarıyla gerçekleştirilen Brandverse Awards’da bu yılki değerlendirme süreci tamamlandı. A101, “Veri Analitiği Ödülleri” bölümü altında yer alan “Zincir Marketler” kategorisinde aldığı Altın Ödül ile sosyal medya dünyasındaki liderliğini sürdürdü.

Yıl boyunca markaların sosyal medya performanslarını tarafsız ve veriye dayalı olarak değerlendirilmesiyle hazırlanan SocialBrands sosyal medya marka indeksi sonuçlarının katkılarının da dahil olduğu SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde A101, sosyal medyada gösterdiği üstün performansla dikkat çekerek altın ödülü kazandı.

A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç, elde edilen başarıyı şu sözlerle değerlendirdi: “Brandverse Awards’da geçtiğimiz yıllarda da ödül kazanmış bir marka olarak, bu yıl da liderliğimizi sürdürerek tekrar Altın Ödül’e layık görülmek bizim için büyük bir gurur. Her geçen gün gelişen dijital çağı yakından takip ederek; başarılarımızı sürdürmek ve yenilerini eklemek aynı zamanda müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Bu başarıda emeği geçen tüm takipçilerimize, ekip arkadaşlarımıza ve paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.”