Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Abdioğulları Turpak’ı Tercih Etti!

Turpak, işbirliklerini geliştirmeye devam ediyor. Son yapılan işbirliği çerçevesinde Turpak, Abdioğulları Plastik ve Ambalaj San. A.Ş’ nin de tercihi oldu.

Abdioğulları Turpak’ı Tercih Etti!

Taşıt tanıma ve otomasyon sistemlerinde önemli şirketlerden Turpak, işbirliklerini geliştirmeye devam ediyor. Son yapılan işbirliği çerçevesinde Turpak, Abdioğulları Plastik ve Ambalaj San. A.Ş’ nin de tercihi oldu. Teknoloji ve enerji tasarrufu alanında yaptığı yatırımları her geçen arttıran Abdioğulları Plastik ve Ambalaj A.Ş., 100’den fazla araç ve ekipman filosunun ikmal gerçekleştirdiği akaryakıt ikmal istasyonunu revize ederken, aynı zamanda Turpak taşıt tanıma sistemleriyle akaryakıt ikmallerini ve maliyetlerini mutlak kontrol altına almış oldu.

Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde, toplam 400.000 m2 alana kurulu 9 tesiste;  Polipropilen ve Polietilen hammaddeleri ile Endüstriyel, Tarımsal, Teknik Tarım ve Teknik Tekstil  alanında gerçekleştirdikleri ürünleriyle büyüyen Abdioğulları, Turpak otomasyon ve taşıt tanıma sistemlerini tercih etti. Akaryakıt sektörünün en çok tercih ettiği PumpOmat İstasyon Otomasyon çözümünü tercih eden Abdioğulları, 100’den fazla araç ve ekipmanın tüm yakıt ikmallerini güvenli, hatasız ve doğru verilerle takip edebilecek.

Tasarımı ile zorlu çevre koşullarına uygun, uzun ömürlü ve güvenli Turpak otomasyon sistemlerini kullanmaya başlayan Abdioğulları Plastik ve ambalaj San. Tic. A.Ş, akaryakıt tüketimlerinin tamamını anlık olarak izleme imkanına erişirken, Turpak’ın otomasyon çözümlerinde yatırım ve işletme maliyetleri çok daha düşük olan yeni nesil kablosuz sistem NANO RFID teknolojisini bünyesinde kullanabiliyor. Anadolu 500’deki zirve yolculuğunda, daha fazla üretim, daha fazla istihdam ve daha fazla ihracat hedefine emin adımlarla ilerleyen ABCO, İstanbul Sanayi Odası (İSO) ilk 500 sanayi kuruluşu arasında 264’ncü, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nce (TİM) yapılan ilk 1000 ihracatçı sıralamasında  261’nci sırada olmasıyla da dikkat çekiyor.