Sosyal Medya

Kripto Para

About Capital CEO’su ve H.E. Justin Sun, satın almanın ardından Huobi Global için vizyonlarını paylaştı

About Capital Management (HK) Co. Limited ("About Capital") CEO'su Ted Chen, Huobi Global'in çoğunluk hissesinin şirket tarafından yönetilen satın alma aracı tarafından satın alınmasının ardından, ilk kez Huobi Global çalışanlarına hitap etti.

About Capital CEO’su ve H.E. Justin Sun, satın almanın ardından Huobi Global için vizyonlarını paylaştı

About Capital Management (HK) Co. Limited (“About Capital”) CEO’su Ted Chen, Huobi Global’in çoğunluk hissesinin şirket tarafından yönetilen satın alma aracı tarafından satın alınmasının ardından, ilk kez Huobi Global çalışanlarına hitap etti. Bunu sektör için önemli bir dönüm noktası olarak nitelendirerek; başarıları, geçmiş performansı, marka ve rekabet gücünü güçlendirmek adına yapılan stratejik girişimleri için borsayı tebrik etti. Ayrıca, Huobi Global’in stratejik iş kararlarına rehberlik etmede önemli bir rol oynayacak olan yeni kurulan küresel danışma kurulunun ilk üyelerini de tanıttı.

Huobi Global’e yapılan yatırımı “Sektör için yılın en önemli satın alma anlaşması” olarak nitelendiren Ted Chen, küresel sanal varlık endüstrisinin hala erken gelişim aşamasında olduğunu ve büyüme için muazzam bir alan olduğunu kaydetti. Beş kıtada milyonlarca uluslararası kullanıcısının yanı sıra pazar lideri bir itibara ve ticaret hacmine sahip en köklü borsalardan biri olan Huobi Global’in uluslararası pazarlardaki iş beklentileri, yeni hissedar yapısının sunduğu küresel vizyonla hiç bu kadar parlak olmamıştı.

Yeni kurulan küresel danışma kurulunun önemini vurgulayan Ted Chen, blok zinciri ve geleneksel organizasyonlardaki sektör liderlerinden oluşan danışmanların aday listesini açıkladı. Danışmanların çeşitli iş deneyimlerinden yararlanan Huobi Global, büyümenin bir sonraki bölümünü yönlendirmek için onların yönetim uzmanlıklarından ve küresel vizyonlarından yararlanacak.

Danışma kurulunun ilk üyeleri:

  • Ted Chen, About Capital Management (HK) Co. Limited CEO’su
  • Du Jun, Huobi Global Kurucu Ortağı
  • Wang Yang, Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (HKUST) Başkan Yardımcısı
  • Ekselansları Justin Sun, Olağanüstü ve Tam Yetkili Büyükelçi, DTÖ için Grenada Daimî Temsilcisi
  • Leah Wald, Valkyrie Investments CEO’su (ABD’deki ilk Bitcoin ETF’lerinden biri olan BTF’nin ihraççısı)

Huobi Global çalışanlarına yaptığı konuşmada Bay Chen’e katılan H.E. Sun şunları söyledi: “Çin anakarasından çıkışını tamamlayan Huobi Global, satın almanın ardından bir dizi markalaşma faaliyetlerine ve iş geliştirmelerine başlayacak. Yeni tokenler yayınlamak yerine, ana odak noktamız, sanal varlıklar endüstrisindeki yerini güçlendirmek için Huobi Token’ı (HT) desteklemek olacak.”

Du Jun, Huobi Global’i bir sonraki büyüme aşamasına yönlendirirken diğer danışma komitesi üyeleriyle birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. “Blok zincire olan hevesim ve onun toplumu değiştirme potansiyeli, Huobi Global’in kurulmasına yardım ettiğimden bu yana geçen 9 yılda hiç azalmadı” dedi.

Ted Chen konuşmasını, tüm Huobi üyelerini önümüzdeki zorluklar ve fırsatlarla başa çıkmak için tutkularını ve profesyonelliklerini sürdürmeye çağırarak bitirdi.