Sosyal Medya

Otomobil

Adana’da Amarok Heykeli, Yeni Amarok’a İlginç Tanıtım!

Adana'da Yeni Amarok'un ilginç tanıtımı yapıldı. Amarok Heykeli Oldukça Dikkat Çekti! Yeni Amarok Volkswagen V6 Motoru ile dikkat çekiyor!

Adana’da “Amarok heykeli” üzerinde sergilenen Yeni Amarok, tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

Volkswagen yeni Amarok- Şık tasarımı, üstün teknolojik özellikleri ve 3.0 TDI V6 dizel motoruyla kendi segmenti içerisinde rakiplerini geride bırakan yeni Volkswagen Amarok, Adana Uğur Mumcu Meydanı’nda, 6 metrelik “Amarok heykeli” üzerinde görücüye çıktı.

Adana'da Amarok Heykeli, Yeni Amarok Görücüye Çıktı

Otomotiv sektöründe güvenin temsilcisi İsotlar Grup şemsiyesi altında hizmet veren Aykan Motor, Volkswagen Ticari Araç’ın pick-up sınıfındaki üstün modeli Amarok’u, kentin en işlek meydanlarından Uğur Mumcu Meydanı’nda, 6 metre boyundaki heykelinin üzerinde halkın beğenisine sundu. Amarok, Adana Tren Garı’nın da bulunduğu meydanı kullananların ilgi odağı oldu. Tasarımıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Amarok’u heykelin üzerinde görenler ilk anda şaşkınlıklarını gizleyemezken, daha sonra araçtan uzun süre gözlerini alamadı.

Amarok Heykeli – Yeni Amarok

Adana'da Amarok Heykeli, Yeni Amarok Görücüye Çıktı

8 ileri otomatik vites teknolojisi sayesinde, her türlü yol koşulunda rahatlığı garanti altına alan yeni Amarok, Aykan Motor’un Adana, Osmaniye ve Kayseri showroom’larında da Volkswagen tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Adana'da Amarok Heykeli, Yeni Amarok Görücüye Çıktı

Yeni Amarok, Kendi Segmentinde Türkiye Pazarında Bir ilk

Yeni Amarok’un en dikkat çeken özelliği, son jenerasyon Volkswagen V6 motoru. Türkiye pazarında kendi segmentinde ilk olan 3 litre hacimli turbo dizel V6 motor 224 bg güç üretirken, 550 Nm tork sağlıyor. V6 motor, araca hem asfalt hem de off-road koşullarında yüksek performans, düşük yakıt tüketimi ve yüksek çekiş gücü kazandırıyor. Yeni Amarok’ta sunulan otomatik şanzıman, yüksek hızlarda ekonomi sağlayan 8. vitesi sayesinde devri düşürerek hem yakıt tüketimini hem de kabin içine gelen sesi azaltıyor. 8 ileri otomatik vites ile 100 kilometrede 7.7 litre birleşik yakıt tüketimi gerçekleşiyor.

Aykan Motor