Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Amazon.com.tr’den Garanti BBVA Mastercard Sahiplerine 60₺ Bonus

15 Ağustos’a kadar Garanti BBVA Mastercard’ları ile Amazon Prime’a ilk kez üye olanlar, Amazon.com.tr’den yapacakları ilk 300₺ ve üzeri alışverişlerinde 60₺ bonus kazanıyor.

Amazon.com.tr’den Garanti BBVA Mastercard Sahiplerine 60₺ Bonus

Amazon Prime’a ilk kez üye olan Garanti BBVA Mastercard sahipleri ilk 300₺’lik harcamalarında 60 kazanıyor…

15 Ağustos’a kadar Garanti BBVA Mastercard’ları ile Amazon Prime’a ilk kez üye olanlar, Amazon.com.tr’den yapacakları ilk 300ve üzeri alışverişlerinde 60bonus kazanıyor.

Amazon Türkiye ve Garanti BBVA, Prime ayrıcalıklarını daha fazla tüketiciyle buluşturmak için gerçekleştirdikleri iş birliğini duyurdu. 15 Ağustos’a kadar geçerli olacak kampanya dahilinde Garanti BBVA Mastercard’larıyla Amazon Prime’a ilk kez üye olan Amazon müşterileri, yapacakları ilk 300₺’lik alışverişte 60₺ bonus kazanıyor. Prime üyeliği ile müşteriler binlerce üründe geçerli aynı gün, ertesi gün ve iki günde teslimatı içeren bedava ve hızlı kargo seçenekleri, Prime Gaming ile ücretsiz oyunlar, oyun içi ayrıcalıklar ve her ay bir Twitch yayıncısının kanalına abonelik, Prime Video ile popüler dizi ve filmlere sınırsız erişim ve Prime üyelerine özel fırsatlar gibi avantajlardan aylık sadece 7.90₺’ye faydalanabiliyorlar.

 

* Kampanya detayları ve ek koşullar için: https://www.amazon.com.tr/b?node=26215068031