Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Amazon Prime Video Türkiye’nin Temmuz 2022 takvimi açıklandı!

Amazon Prime Video Türkiye ile temmuz ayında The Terminal List, James May: Our Man In Italy,  Don't Make Me Go, Paper Girls ve Anything's Possible yeni sezonlarıyla ekranlara geliyor.

Amazon Prime Video Türkiye’nin Temmuz 2022 takvimi açıklandı

Amazon Prime Video Türkiye ile temmuz ayında The Terminal List, James May: Our Man In Italy,  Don’t Make Me Go, Paper Girls ve Anything’s Possible yeni sezonlarıyla ekranlara geliyor.

Amazon Prime Video, temmuz ayında Türkiye’de yayına girecek içerikleri açıkladı. Temmuz ayında Türkçe alt yazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak popüler yapımlar arasında Jack Carr’ın en çok satan romanından uyarlanan The Terminal List, İtalya’nın tarihini, manzaralarını ve geleneklerini ekrana taşıyan James May: Our Man In Italy, bir baba ve kızı arasındaki sarsılmaz ve sonsuz bağı, içtenlikle ve mizahla irdeleyen Don’t Make Me Go ve geleceğe giden dört kızın, geçmişteki evlerine dönmek için yetişkin halleriyle yüz yüze gelmek zorunda kaldıkları yolculuğu konu alan Paper Girls yapımları bulunuyor.

Prime üyeleri Prime Video ile sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişimin yanı sıra bedava ve hızlı kargo, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ile üyelere özel indirimler gibi birçok ayrıcalığa aylık sadece 7,90 TL’ye sahip olabiliyor.

Amazon Prime Video Türkiye Temmuz Ayı Takviminden Öne Çıkanlar:

The Terminal List – 1 Temmuz

Jack Carr’ın en çok satan romanından uyarlanan The Terminal List, James Reece’in (Chris Pratt), ABD Donanması’nın SEAL özel kuvvetlerinin riski yüksek bir gizli görev sırasında pusuya düşmesini konu alıyor. Reece, kafasında olayın çelişkili anlarıyla ilgili sorularla ve suçluluk hissi ile ailesinin yanına döner. Bununla birlikte, yeni kanıtlar ortaya çıktıkça Reece kendisine karşı çalışan ve sadece kendi hayatını değil, sevdiklerinin de hayatını tehlikeye atan karanlık güçler keşfeder.

Chris Pratt’in yanı sıra dizide Constance Wu, Taylor Kitsch, Jeanne Tripplehorn, Riley Keough, Arlo Mertz, Jai Courtney, JD Pardo, Patrick Schwarzenegger, LaMonica Garrett, Stephen Bishop, Sean Gunn, Tyner Rushing, Jared Shaw, Christina Vidal, Nick Chinlund, Matthew Rauch, Warren Kole ve Alexis Louder rol alıyor.

Dizinin baş yapımcılığını Chris Pratt ile Indivisible Productions’tan Jon Schumacher, Fuqua Films’ten (The Equalizer, Training Day) Antoine Fuqua ve yazar/dizi sorumlusu David DiGilio üstleniyor. Dizinin diğer baş yapımcıları ise yazarlar Jack Carr ve Daniel Shattuck. Terminal List, Amazon Studios ve Civic Center Media’nın MRC Television ile ortak yapımıdır.

James May: Our Man In Italy – 15 Temmuz

James May: Our Man In Italy – 15 Temmuz

James’ “Our Man In” serisinin Prime Video için hazırlanan son bölümünde James, en sevdiği ülkelerden biri olan İtalya’nın tarihini, manzaralarını, geleneklerini ve çok daha fazlasını keşfetmek için baştan sona seyahat ederek bu ülke ile ilgili benzersiz bakış açısını ekranlara yansıtıyor.

James, Sicilya’nın başkenti Palermo’dan Dolomitler’in zirvelerine kadar, dünyanın en çarpıcı manzaralarında kültürü, yemeği, endüstriyi ve hatta biraz da sporu keşfedecek. Orta yaşlı bu İngiliz adam keyifli bir yaşamın sırlarını keşfedebilecek mi?

Don't Make Me Go – 15 Temmuz

Don’t Make Me Go – 15 Temmuz

Bekar bir baba olan Max (John Cho), ölümcül bir hastalığı olduğunu öğrendiğinde genç kızı Wally (Mia Isaac) ile yapmak istediklerini, tüm sevgi ve desteğini onunla geride kalan zamana sıkıştırmaya karar verir. Kızına uzun zaman önce verdiği sürüş dersleri sözünü de tutmak için, Wally’yi 20. mezunlar buluşmasına katılmak üzere California’dan New Orleans’a bir yolculuğa çıkmaya ikna eder. Max burada Wally’yi onu uzun zaman önce terk eden annesiyle yeniden bir araya getirmeyi de umut eder. Tamamen özgün ve duygusal bir yolculuk olan Don’t Make Me Go, nesiller arası ayrımın her iki tarafından bakarak bir baba ve kızı arasındaki sarsılmaz ve sonsuz bağı, yolculuk boyunca içtenlikle ve mizahla irdeliyor.

Paper Girls – 29 Temmuz

Paper Girls – 29 Temmuz

1988 Cadılar Bayramı’ndan sonraki sabahın erken saatlerinde, dört gazete dağıtıcısı kız – Erin, Mac, Tiffany ve KJ – teslimat güzergâhında iken birbirleri ile savaşan zaman yolcuları arasında çapraz ateş içerisinde kalarak hayatlarının gidişatını sonsuza dek değiştirirler. Geleceğe giden bu kızlar, geçmişteki evlerine dönmenin bir yolunu bulmalı, yetişkin halleriyle yüz yüze gelecekleri bir yolculuk yapmalıdır. Kızlar, geleceklerinin 12 yaşında hayal ettiklerinden çok farklı olduğunu görürler. Old Watch olarak bilinen ve iktidarda kalabilmek için zaman yolculuğunu yasaklayan militan bir zaman yolcuları grubu kızların peşine düşer. Kızların hayatta kalabilmeleri için farklılıklarının üstesinden gelmeleri ve birbirlerine ve kendilerine güvenmeyi öğrenmeleri gerekecektir.

Brian K. Vaughan tarafından yazılan ve çizimleri Cliff Chiang tarafından yapılan çok satan çizgi roman serisine dayanan Paper Girls, dört kızın gözünden tasvir edilen, Camryn Jones’un Tiffany Quilkin, Riley Lai Nelet’in Erin Tie, Sofia Rosinsky’nin Mac Coyle ve Fina Strazza’nın KJ Brandman rollerini oynadığı dikkat çekici bir kişisel yolculuğu aktarıyor. Dizide ayrıca Ali Wong Erin’in yetişkin halini, Nate Corddry Larry’yi ve Adina Porter Prioress’i canlandırıyor.

Anything's Possible – 22 Temmuz

Anything’s Possible – 22 Temmuz

Trans bir birey olan lise öğrencisi Kelsa’nın son sınıftaki yaşamını konu alan Anything’s Possible, modern Z kuşağının yetişkinliğe geçiş hikayesini yansıtıyor. Kelsa, sınıf arkadaşı Khal ona âşık olduğunda bunun neden olabileceği sorunlara rağmen çıkma teklif etme cesaretini toplar. Ortaya aşık bir gencin sevincini, hassasiyetini ve acısını sergileyen bir romantizm çıkar.