Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Arzum, The Inspired Home Show 2023’te ABD’de ticari iş birliklerine imza attı

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum,  inovasyon odağında geliştirdiği ürünlerini The Inspired Home Show 2023’te görücüye çıkardı.

Arzum, The Inspired Home Show 2023’te ABD’de ticari iş birliklerine imza attı

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum,  inovasyon odağında geliştirdiği ürünlerini The Inspired Home Show 2023’te görücüye çıkardı. 4-7 Mart 2023 tarihleri arasında Şikago’da gerçekleştirilen, global ev eşyaları endüstrisinin buluşma noktası fuarda iş birliği anlaşmaları yapan Arzum, ABD pazarına ilişkin büyüme ve gelecek stratejilerini güçlendirdi.

Global marka olma hedefleri doğrultusunda yerli ve uluslararası birçok fuara katılan Arzum, ürünlerini beşinci kez The Inspired Home Show 2023’te sergiledi. Dünyanın birçok ülkesinden sektörün önemli şirket ve markalarının da yer aldığı fuarda Arzum, OKKA Türk Kahvesi Makineleri’nin yanı sıra ızgara, tost ve çay makinelerine kadar birçok farklı ürününü binlerce katılımcı ve satın almacının beğenisine sundu. Global hedeflerini hızlandırma adına kısa süre önce ABD’de şirket kuran Arzum, ABD pazarındaki operasyonlarını büyütmek için The Inspired Home Show’da ticari iş birliklerine imza attı.

Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray,  Arzum, The Inspired Home Show 2023’te

“Global hedeflerimize yatırım açısından oldukça değerli bir organizasyon oldu”

Fuar katılımı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, 

“Beşinci kez katıldığımız The Inspired Home Show’daki standımızda dünyanın birçok ülkesinden gelen ziyaretçileri ağırladık. Sergilediğimiz ürünlerimiz ziyaretçiler ve özellikle satın alım heyetlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yoğun taleple karşılaştığımız ve birçok iş birliği gerçekleştirdiğimiz fuardan oldukça mutluyuz. Fuarda gerçekleştirdiğimiz iş birliklerimiz ve ABD’de kurduğumuz şirketimizin gücüyle pazarın önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyoruz. The Inspired Home Show 2023’te yer almanın bizim için bir diğer önemli artısı da farklı coğrafyalardaki trendlerin, kullanıcı beklenti, talep ve ihtiyaçlarının okunması ve bu pazarlara yönelik ürünlerin geliştirilmesi. Fuardan aldığımız doneleri ilerleyen dönemlerde pazar odaklı ürünlerin geliştirilmesinde etkin bir şekilde kullanmayı amaçlıyoruz. Bu katkılarıyla fuar bugüne, geleceğe ve global hedeflerimize yatırım açısından oldukça değerli bir organizasyon oldu” açıklamalarında bulundu.

 

Arzum, Türk insanının misafirperverliğini fuarda da yaşatarak, fuar boyunca katılımcılara Türk kahvesi ikramında bulundu.