Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

AssisTT’e Brandon Hall Group Excellence Awards’tan 4 ödül

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT; dünyanın önde gelen markalarının uygulama ve projelerinin uluslararası bağımsız sektör uzmanlarından oluşan jüri tarafından ”İnsan Kaynakları”, “Çalışan Bağlılığı”, “İnsan Kaynakları Teknolojileri”, “Yetenek Yönetimi ve Stratejileri”, “ İşin Geleceği” gibi çeşitli kategoriler altında değerlendirildiği, Brandon Hall Group’un bu yıl 22'incisi düzenlediği Excellence Awards’tan 1 altın 3 bronz ödülle döndü.

Global çaptaki başarı bir kez daha tescillendi

AssisTT’e Brandon Hall Group Excellence Awards’tan 4 ödül…

İnsan odaklı çalışma prensibiyle 15 yıldır mükemmel müşteri deneyimi tasarlayarak sektöre yön veren Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT; işveren uygulamalarının değerlendirmeye alındığı dünyanın en prestijli kurumsal ödül organizasyonları arasında yer alan, Brandon Hall Group tarafından düzenlenen Excellence Awards’tan 4 farklı kategoride ödülle dönerek global çapta başarısını bir kez daha tescilledi.

Türk Telekom’un müşteri deneyimi şirketi AssisTT; dünyanın önde gelen markalarının uygulama ve projelerinin uluslararası bağımsız sektör uzmanlarından oluşan jüri tarafından ”İnsan Kaynakları”, “Çalışan Bağlılığı”, “İnsan Kaynakları Teknolojileri”, “Yetenek Yönetimi ve Stratejileri”, “ İşin Geleceği” gibi çeşitli kategoriler altında değerlendirildiği, Brandon Hall Group’un bu yıl 22’incisi düzenlediği Excellence Awards’tan 1 altın 3 bronz ödülle döndü.

AssisTT;  çalışan bağlılığı alanında yaptığı çalışmalarla  “Çalışan Bağlılığında En İyi İlerleme” kategorisinde altın ödülü alırken; AssisTT Next Programı ile “Yetenek Yönetimi Stratejisi Geliştirmede En İyi İlerleme”, “Daha Fazlası” söylemiyle oluşturduğu işveren değer önermesi ile “En İyi İşveren Değer Önermesi” ve daha önce farklı programlarda ödül kazanan Çağrı Merkezi Okulu programı ile “Öğrenme Programında En İyi Sonuçlar” kategorilerinde  bronz ödülün sahibi oldu.

Hayata geçirdikleri projelerin uluslararası arenada ödüle layık görülmesinin kendilerini gururlandırdığını ifade eden AssisTT İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Ömer Faruk Tüfekçi,

”Mutlu çalışanların mutlu müşteriler yaratacağı inancıyla çalışan mutluluğunu stratejik önceliklerimizden biri olarak belirledik. Bu sebeple çalışan deneyimini geliştirmek, sürekli olarak iyileştirmek için kesintisiz bir şekilde yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Uygulamalarımızın global platformlarda takdir edilerek ödül kazanması bizim için çok değerli. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sektörün lider oyuncusu olarak çağrı merkezi sektörünün gelişimine katkıda bulunurken çalışma arkadaşlarımızın bağlılıklarına ve mutluluklarına yönelik çalışmalar hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.