Sosyal Medya

Donanım

ASUS, CES 2022’de Mini PC PN52 ve PN64 modellerini duyurdu

En yeni mini PC’ler gösterdikleri güçlü performansla kurumsal kullanıcılar için ideal çözümler sunuyor. Mini PC PN64: Nesil Intel® Core™ işlemciden güç alan ve DDR5-4800 RAM desteğine sahip olan model, HDMI® üzerinden dört ekranla birlikte kullanılabiliyor. Mini PC PN52: Gücünü en yeni AMD Ryzen™ 5000H serisi işlemcilerden alan bu model, kapsamlı bağlantı seçenekleri ve çoklu depolama olanağı sunuyor.

ASUS, CES 2022’de Mini PC PN52 ve PN64 modellerini duyurdu

En yeni mini PC’ler gösterdikleri güçlü performansla kurumsal kullanıcılar için ideal çözümler sunuyor.

  • Mini PC PN64: Nesil Intel® Core™ işlemciden güç alan ve DDR5-4800 RAM desteğine sahip olan model, HDMI® üzerinden dört ekranla birlikte kullanılabiliyor.
  • Mini PC PN52: Gücünü en yeni AMD Ryzen™ 5000H serisi işlemcilerden alan bu model, kapsamlı bağlantı seçenekleri ve çoklu depolama olanağı sunuyor.
  • Her iki mini PC modelinde de İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliğiyle kristal netliğinde iletişim kurmak mümkün. Gelişmiş fan kontrolleri de ısının daha iyi uzaklaştırılmasını sağlıyor.

ASUS bugün, performans ve estetiği bir araya getiren ASUS Mini PC PN64 ve PN52 modellerini duyurdu. Fitilli kasaya ve eğik kesimli kenarlara sahip olan modeller her tür kurumsal ortama kolayca uyum sağlayabiliyor. 1 litrelik PC segmentinde performanslarıyla dikkat çeken Mini PC PN64 ve PN52 modelleri, en yeni Intel ve AMD işlemcilerin kararlı çalışmasını sağlayan termal tasarıma ve kompakt yapıya sahip. Yalnızca 120 x 130 x 55,5 mm boyutlarındaki bu mini PC modelleri dört adet ekrana destek veriyor ve kapsamlı bağlantı seçenekleri sunuyor. Ek olarak, her iki modelde de bulunan İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme:özelliği kullanıcıların başkalarıyla kristal netliğinde iletişim kurmasına imkan veriyor.

Mini PC PN64 gücünü 12. Nesil Intel Core™ işlemciden ve DDR5-4800 RAM’den alıyor. Dört adet ekrana destek veren üründe beş adet USB girişi ve yuvalar veya depolama cihazları için ayrılan bir yapılandırılabilir giriş bulunuyor. Ekstra esneklik sağlayan tasarım kolayca yenileme için depolama cihazları ve bellek modüllerine rahat erişim sağlıyor.

Mini PC PN52, entegre AMD Radeon™ Grafikli AMD Ryzen™ H serisi işlemcilerden yararlanıyor. Üründe iki adet M.2 2280 SSD ve bir adet 2,5 inç SATA HDD bulunuyor. PN52’de ayrıca iki adet HDMI bağlantı noktası yedi adet USB girişi var. Bu USB girişlerinin arasında DisplayPort™ 1.4 ve 120 watt güç aktarımı özelliklerine sahip bir USB 3.2 Gen 2 Type-C® bağlantı noktası yer alıyor.

Teknik Özellikler

PN52 PN64
·         Güçlü işlemci: Gücünü en yeni AMD Ryzen™ 5000H serisi işlemcilerden alır

·         Kapsamlı bağlantı seçenekleri: 7 adet USB bağlantısı desteği, yerleşik çift dual HDMI® bağlantı noktası ve Type-C® DisplayPort™

·         Yapılandırılabilir giriş: İsteğe bağlı olarak DisplayPort , VGA, LAN, COM veya HDMI girişi şeklinde yapılandırılabilir

·         Çoklu depolama tasarımı: Bir adet sabit disk sürücüsüne ve iki adet M.2 SSD’ye destek verir

·         USB Güç Dağıtımı desteği: Kablo kalabalığını da azaltan ufak boyutlu tasarım

·         Net sesli iletişim için İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği

·         Daha iyi ısı dağıtımı için gelişmiş fan kontrolü

·         1 litreden küçük, kompakt ve güçlü kasa

 

·   Gücünü en yeni Intel® 12. Nesil Core™ işlemcilerden alır

·   DDR5-4800 RAM desteği

·   İki adet HDMI bulunan arka giriş çıkış paneliyle 4 adet ekran desteği

·   Çeşitli bağlantılar için geniş giriş çıkış seçenekleri

·   Daha iyi ısı dağıtımı için gelişmiş fan kontrolü

·   Net sesli iletişim için İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme özelliği

·         1 litreden küçük, kompakt ve güçlü kasa