Sosyal Medya

Donanım

ASUS, Kablosuz Mini Projektör ZenBeam E2 modelini duyurdu

ASUS kablosuz mini projektör modeli ZenBeam E2’yi duyurdu. ZenBeam E2, mobil içerikleri yansıtmak için Otomatik Portre moduna sahip. 300 LED lümen ışık kaynağıyla donatılan model, net ve parlak WVGA (854 x 480) görüntüler yansıtabiliyor.

ASUS, ZenBeam E2 modelini duyurdu

Bu kablosuz mini projektörde mobil içerikleri yansıtmak için Otomatik Portre modu bulunuyor…

  • Mobil içerikleri yansıtmak için Otomatik Portre moduna sahip kablosuz mini projektör.
  • Kablolu ve kablosuz projeksiyon desteğiyle esnek kullanım.
  • Yerleşik pil ile 4 saat video oynatma.

ASUS kablosuz mini projektör modeli ZenBeam E2’yi duyurdu. ZenBeam E2, mobil içerikleri yansıtmak için Otomatik Portre moduna sahip. 300 LED lümen ışık kaynağıyla donatılan model, net ve parlak WVGA (854 x 480) görüntüler yansıtabiliyor. 5 watt hoparlör de güçlü ve berrak sesler sunuyor. HDMI® ile görüntü kaynaklarına bağlanabilen ZenBeam E2, kablosuz görüntü aktarım imkanı da sunarak kullanıcılara daha fazla esneklik sağlıyor. Yerleşik pil ile 4 saate kadar video oynatabilen ZenBeam E2, mobil cihazları şarj etmek için de kullanılabiliyor. ZenBeam E2, hem koruma hem de taşıma için kullanışlı bir çantayla birlikte geliyor.

Benzersiz, çok yönlü ve esnek

Kompakt boyutlardaki ASUS ZenBeam E2 kablosuz projektör, Otomatik Portre moduyla kullanıcıların istedikleri zaman görüntü yönünü değiştirmesini sağlıyor. ZenBeam E2 yatay konumdan dikey konuma geçirildiğinde görüntü de otomatik olarak uygun yönde değişiyor. Yerleşik G sensörü Otomatik Portre modundayken yanlardaki siyah kısımları ortadan kaldırıyor. Böylece kullanıcılar sosyal medya içeriklerini ve canlı yayınları büyük ekranda rahatlıkla izleyebiliyor.

Ürünle birlikte gelen WiFi aygıtı sayesinde kullanıcılar Android, iOS ve Windows 10 cihazlarından kablosuz yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı yapabiliyor. Çeşitli giriş kaynaklarıyla uyumluluk için bir adet HDMI bağlantı noktasına sahip olan üründe USB WiFi aygıtı ve güç çıkışı için de bir adet USB Type-A girişi yer alıyor.

Sinema deneyimi

ZenBeam E2, dar alanlarda bile 100 inç WVGA (854 x 480) görüntüler sunarak büyük ekran keyfi yaşatıyor. FHD içeriklerle uyumlu olan ürün, 30.000 saat kullanım ömrüne sahip 300 LED lümen parlaklığında bir ışık kaynağından yararlanıyor. ASUS SonicMaster teknolojisini kullanan yerleşik 5 watt hoparlör berrak ve güçlü sesler sunuyor.

Her yerde eğlence

ASUS ZenBeam E2 yalnızca 410 gram ağırlığında. 110 x 39.5 x 107 mm boyutlarındaki bu kompakt ürün sürekli seyahat edenler için açık hava kullanmaya son derece uygun. Ürün ayrıca kolayca taşınabilen bir çantayla birlikte geliyor.

ZenBeam E2 yerleşik piliyle tek şarjda 4 saate kadar video izleme imkanı sunuyor. Bu süre uzun sunumlar veya uzun metrajlı filmler için fazlasıyla yeterli. Ayrıca USB Type-A bağlantı noktası sayesinde ZenBeam E2’yi bir taşınabilir güç kaynağı olarak diğer cihazları şarj etmek için kullanmak mümkün.

Teknik Özellikler

Ekran Ekran teknolojisi 0,2 inç DLP®
Işık kaynağı / Kullanım ömrü (maks.) R/G/B/B LED, 30.000 saat kullanım ömrü
Gerçek çözünürlük (yerleşik) 854 x  480
Maksimum giriş çözünürlüğü FHD (1920 x 1080)
Işık çıkışı (Maks.) 300 LED lümen
Kontrast Oranı 400:1 (Tipik)
Renk Alanı %125 Rec. 709 / sRGB
Görüntü renkleri 16,7 milyon
Projeksiyon

Lensi

Atım oranı 1,3:1
Projeksiyon mesafesi / boyutu 0,76–2,54 m / 30–100 inç
Projeksiyon oranı %100 (±%5)
Odak Manuel
Video Özellikleri Kenar düzeltme Dikey kenar düzeltme (±40°)
Otomatik kenar düzeltme  Var (Dikey)
Projektör yerleşimi Önde masada, arkada masada
Kablosuz projeksiyon Var. Android, iOS ve Windows 10 desteği
Ses

Özellik

Dahili Hoparlör 5‑watt hoparlör, ASUS SonicMaster teknolojisi
Sinyal

Frekansı

Dijital sinyal

frekansı

24,7-74,6 kHz (Y) / 50-60 Hz (D)
Güç Güç kapalı modu ≤ 36,5 W
Bekleme modu < 0,5 W
Pil Dahili pil 6000 mAh
Pil ömrü <11,2 W (4 saate kadar)
Gürültü Akustik ses 30 dB (Standart mod)

28 dB (Sinema modu)

Giriş / Çıkış HDMI®, kulaklık çıkışı, USB Type-A (WiFi aygıtı ve güç çıkışı)
Mekanik Tasarım Kasa renkleri Siyah ve altın rengi
Tripod yuvası Evet
Ayarlanabilir stant Evet
Boyutlar 110 x 39,5 x 107 mm
Ağırlık 410 g
Aksesuarlar Taşıma çantası, güç adaptörü, AC fiş, HDMI kablosu, WiFi aygıtı (Model: EZC-5201BS) , hızlı başlangıç kılavuzu, garanti kartı