Sosyal Medya

Donanım

ASUS, ROG Swift PG27AQN ULMB 2 desteği getiren firmware yayınlandı!

ASUS ROG Swift PG27AQN, yeni yayınlanan firmware güncellemesi ile ULMB 2 desteği kazandı. PG27AQN, ULMB 2 teknolojisi sayesinde 1000Hz’den daha fazla hareket netliği elde edebiliyor.

ASUS, ROG Swift PG27AQN ULMB 2 desteği getiren firmware yayınlandı!

 

ASUS ROG Swift PG27AQN, yeni yayınlanan firmware güncellemesi ile ULMB 2 desteği kazandı. PG27AQN, ULMB 2 teknolojisi sayesinde 1000Hz’den daha fazla hareket netliği elde edebiliyor. Ürünün ilgili web sayfasından firmware dosyasını indirebilen kullanıcılar, yalnızca birkaç tıklama ile kolayca güncellemeyi gerçekleştirebiliyor.

 

ULMB 2, rekabetçi oyuncular için gelişmiş hareket bulanıklığı azalması sağlıyor. Tam yenileme hızında arka ışık yanıp sönmesi, orijinal ULMB’ye kıyasla önemli ölçüde daha yüksek parlaklık sunarken, crosstalk/çift görüntü engelleniyor. ULMB 2 bunu yapmak için yalnızca tüm pikseller doğru rengi gösterdiğinde arka ışığı açıyor. Diğer yandan, Optimum Tech YouTube kanalının incelemesine göre PG27AQN’nin hareket netliği rakiplerinin çok daha ötesinde. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ULMB 2 parlak görüntü, monitörün tam yenileme hızı ve çift görüntü içermeyen bir oyun deneyimi sunarken, hareket bulanıklığını da ortadan kaldırıyor.

  • ROG Swift PG27AQN Firmware İndirme Linki
  • Optimum Tech PG27AQN ULMB 2 desteği İncelemesi
  • ULMB 2 güncellemesi hakkında sıkça sorulan sorular
  • ULMB 2 hakkında detaylı bilgi için