Sosyal Medya

Otomobil

AudiStream’de “Işık Hızı”: Araç aydınlatma ile ilgili online rehberli tur!

AudiStream'de "Işık Hızı": Araç aydınlatma teknolojileriyle ilgili yeni çevrimiçi rehberli tur

AudiStream’de “Işık Hızı”: Araç aydınlatma ile ilgili online rehberli tur!

 

  • AudiStream’de “Işık Hızı”: Araç aydınlatma teknolojileriyle ilgili yeni çevrimiçi rehberli tur

 

Bundan böyle, AudiStream izleyicileri otomotiv mühendisliğindeki aydınlatma teknolojilerinin farklı dönemlerine ait gelişmeleri izleyebilecek. “Işık Hızı” canlı yayını, izleyicilere sürekli gelişen far ve stop lambası teknolojilerinin nasıl çalıştığını kapsamlı bir şekilde aktarıyor ve aydınlatma teknolojisi ile ışık tasarımının büyüleyici dünyasını yakından keşfetme olanağı sağlıyor. Tur rehberleri çevrimiçi tura eşlik ediyor ve soruları doğrudan yanıtlıyor.

 

“Işık Hızı”, AudiStream’de sunulan en yeni canlı program. Çevrimiçi tur, izleyicileri Audi aydınlatma teknolojisindeki evrimi kapsamlı bir şekilde anlatıyor: Araç aydınlatmasının ilk gününden (ilk otomobillerin aydınlatmasında gerçek ateş kullanılan zamanlar), Dijital Matrix LED farlar ve Dijital OLED stop lambaları içeren günümüz aydınlatma teknolojilerine kadar. Tur rehberleri, diğer birçok konu dışında, ilk olarak 2019’da Audi e-tron ile tanıtılan Digital Matrix LED farların gelişimini açıklıyor. Ayrıca izleyenlere Audi AI:CON konsept otomobili ile Audi’nin aydınlatma tasarımı ve teknolojisinin gelecekte nasıl görünebileceğine dair bir vizyon da aktarılıyor. “Işık Hızı” canlı yayınındaki her iki model şu an Audi Museum Mobile’da aynı isimdeki özel sergide sergileniyor.

Experienced guides provide live online tours and answer questions.

Tur rehberleri akışı yönetiyor ve soruları gerçek zamanlı olarak yanıtlıyor

İlgilenenler AudiStream’i masaüstü veya mobil cihaz üzerinden izleyebiliyor. Deneyimli rehberler, çevrimiçi turu bir stüdyodan canlı olarak yönetiyor ve içeriği ve etkinliklerin sırasını izleyicilerin ilgi alanlarına göre uyarlıyor. Rehberler, Audi Museuam Mobile ve Ingolstadt ve Neckarsulm fabrikalarına yönelik çok sayıda turdan edindikleri kapsamlı bilgilerle, canlı sohbette izleyicilerinin bireysel sorularını yanıtlıyor. Ek eğitimlerle, rehberler etkileşimli turları eğlenceli hale getirebiliyor.

 

Toplam beş AudiStream formatı çevrimiçi olarak rezerve edilebiliyor

“Işık Hızı” canlı yayını, AudiStream’in ücretsiz etkileşimli tur yelpazesinin genişlemesini gözler önüne seriyor. Şu anda, her biri yaklaşık 25 dakika süren ve ücretsiz olarak rezerve edilebilen toplam beş program için tarih seçilebiliyor. “Audi, Neckarsulm fabrikasından canlı” ve “Audi, Ingolstadt fabrikasından canlı” akışları, Audi’nin üretim süreçleri hakkında bilgiler aktarıyor. “Insight Audi Design”, Audi’nin tasarım felsefesini keşfetme olanağı sunuyor ve “Audi Geleneği” akışı, ilgili tarafları 120 yılı aşan otomotiv tarihinde bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Çeşitliliği, AudiStream medya kitaplığında bulunan AudiStream’in tema dünyasından geniş bir içerik yelpazesi tamamlıyor.

 

Şirket, 2019 yılından bu yana AudiStream’de çevrimiçi olarak canlı rehberli turlar sunuyor. Audi Forum Ingolstadt ekibi, Ingolstadt fabrikasında çevrimiçi turlar sunmaya başladı ve o tarihten bu yana ek konularla içerik çeşitliğini genişletti. İzleyiciler, AudiStream’deki canlı akışı izlemek için bir tarih ve saat seçebiliyor. Akışın kendisi ücretsiz olarak sunuluyor, ancak seçilen sağlayıcıya bağlı olarak İnternet erişim ücretleri oluşabiliyor.