Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Avrupa’dan Türkiye’ye Para Transferinin En Kolay Yolu: PeP

Avrupa’dan Türkiye’ye Para Transferinin En Kolay Yolu: PeP

Türkiye’nin yerli dijital cüzdanı PeP, Avrupa’da yaşayan ve Türkiye’deki yakınlarına para transfer eden ya da Türkiye’de yaşayan ve Avrupa’dan para transferi alanlar için kolaylık ve maliyet avantajı sunuyor.

Üstelik, 30 Kasım tarihine kadar, Avrupa’dan PeP’e 2.000 TL ve üzeri para transferinde, transfer edilen tutarın karttan harcanması koşuluyla 50 TL hediye ediliyor.

Kart sahiplerinin dünyanın dört bir yanında ve internette yaptıkları harcamaları avantajlı döviz kurları ile gerçekleştirebilme ve yurt dışı ATM’leri komisyonsuz kullanabilme imkanı sunan PeP, yurt dışından ülkemize ve ülkemizden yurt dışına yapılan para transferinde, 7/24 ve anında gönderim olanağının yanı sıra önemli bir fiyat avantajı da sağlıyor. PeP üyeleri, yüzde 50’ye varan oranda düşük maliyetlerle para alıp gönderebiliyorlar. İngiltere ya da her hangi bir Avrupa Birliği ülkesinden Türkiye’ye ister hafta içi, ister hafta sonu, dilenen her saatte yapılan para transferi dakikalar içerisinde alıcı hesaba geçiyor.

Avrupa’dan PeP’e Para Transferinde 50 TL Hediye

Kullanıcılarına farklı avantajlar sunan PeP, 30 Kasım tarihine kadar yurt dışından Türkiye’ye gerçekleştirilecek; Türk Lirası ile 2.000 TL ve üzerine denk gelen Euro ve GBP gönderimlerinde, kart sahibine 50 TL hediye ediyor. Hediye 50 TL’nin kullanılabilmesinin tek şartı ise, transferle gelen tutarın çekim yapılmadan PeP Visa Kart ile harcanması.

Kampanya detayları için https://www.peple.com.tr/kampanyalar/yurt-disindan-pep-gelen-parayi-pep-visa-ile-harcayin-50-tl-kazanin adresi ziyaret edilebilir.