Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Bang & Olufsen, geçmişi geleceğe bağlıyor

Yaklaşık bir asırdır kaliteli, gerçek sese ve karakteristik lüks tasarıma önem verenlere kusursuz bir ses deneyimi yaşatan Bang & Olufsen, yeni nesil ev hoparlörleri için sunduğu yazılım güncellemesiyle geçmiş ve gelecek arasında köprü kuruyor.

Bang & Olufsen, Multiroom’un 40. yılını kutluyor

Bang & Olufsen, geçmişi geleceğe bağlıyor…

Yaklaşık bir asırdır kaliteli, gerçek sese ve karakteristik lüks tasarıma önem verenlere kusursuz bir ses deneyimi yaşatan Bang & Olufsen, yeni nesil ev hoparlörleri için sunduğu yazılım güncellemesiyle geçmiş ve gelecek arasında köprü kuruyor.

Beolink güncellemesi, markanın tarihi 1980’lere uzanan ikonik hoparlörleri, müzik sistemleri ve pikaplarını; modern kablosuz hoparlörler ile bir arada kullanılmasını sağlıyor. Zamansız tasarımlara imza atan Bang & Olufsen, köklü geçmişi ile gelecek arasında bağlantı kurarak zamanı durduruyor.

1925’te Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından kurulan lüks ses sistemleri markası Bang & Olufsen ses teknolojisinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Beolink güncellemesiyle geçmiş ve gelecek arasında köprü kuran marka, zamansız tasarımlarının birbiriyle kusursuz bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Lüks ve ses teknolojisi tutkunlarının tercihi, dünyaca ünlü lüks ses sistemleri markası Bang & Olufsen, yayınladığı yeni güncellemeyle 40 yıl önce hayata geçirdiği “Multiroom” teknolojisini günümüze taşıyor. Güncelleme, Multiroom teknolojisiyle tüm ikonik Bang & Olufsen ürünlerinin kablosuz olarak birbiriyle bağlanabilmesini sağlıyor.

Sınırsız bağlantı seçeneği

İster 1986’ya uzanarak Beogram 5500 pikapta klasik bir kaydın keyfini çıkarın, isterseniz de son teknoloji Beosound Level hoparlörle müziği kablosuz bir şekilde odanıza taşıyın ya da Beolab 28’le eşleştirdiğiniz ikonik Beosound 9000 CD çalar ile müziğe yeniden hayat verin…

Geleceğin kapılarını aralayan “Beolink Multiroom”, tüm odalar arasında kusursuz bir kablosuz bağlantı sağlıyor. Uygulama, “One Touch to Music” ve “Touch to Join” gibi özellikleriyle de müzik dinleme deneyimine başka bir boyut kazandırıyor. Multiroom deneyimini zenginleştiren uygulama ile tüm ses sistemlerinizin kontrolünü tek noktada toplamak artık çok kolay.

“Zamansız bağlantı”

Zamansız tasarımlar ve benzersiz işçiliğe sahip karakteristik ürünleriyle lüks tanımını yeniden yaratan Bang & Olufsen’in bağlantı ile uyumluluk konusundaki çalışmaları 1980’lere dek uzanıyor. 80’lerin başında “Master Control Link” ile ses teknolojilerindeki öncülüğünü kanıtlayan marka, Multiroom ses teknolojileri konusunda da öncü olmuştu. 1986’da “Beolink Multiroom” ile ürünlerin birbiriyle uyumlu şekilde çalışmasını sağlayan marka, ses teknolojisinde çığır açmayı sürdürüyor.

Bang & Olufsen, Multiroom’un 40. yılını kutluyor

Beolink Multiroom, lüks tanımını adeta yeniden yaratan Bang & Olufsen’in geçmişi 1986’ya dayanan; pikap, CD ve MP3 çalarlarını buluşturuyor. “One Touch to Music” ise kullanıcıların cep telefonu kullanmadan müziği kontrol edebilmelerini sağlıyor. Dinleyici, yalnızca bir dokunuşla ister CD çalar isterse de dijital bir platformdan favori müziklerine saniyeler içinde ulaşabiliyor. Bang & Olufsen uygulamasında kurulum sırasında belirlenen dört favori düğme ile artık müzik dinlemek için tek bir dokunuş yeterli. Evin her köşesine yayılan bir müzik yolculuğu yaratan “Touch to Join” ile dinleyici nereye giderse müzik onu takip ediyor. İster oturma odasında isterse de yatak odasında sadece hoparlör ya da kumandaya dokunarak müziğin sizi takip etmesini sağlamak elinizde.