Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Bayramda Yüzde 40’a varan avantajlı Kredi Hayat Sigortası Fırsatı!

Dokuz günlük bayram tatilinde denizin tadını çıkarmak isteyenleri ise otel, yemek ve ulaşım masrafları bekliyor. Artan nakit ihtiyacı nedeniyle kredi kullanacaklar, olayinkolayi.com’un sunduğu yüzde 40’a varan avantajlı Kredi Hayat Sigortası ile, bu bayramda da tasarruf edebilecek.

Olayinkolayi.com’dan bayram bütçesini rahatlatan fırsat!

Kurban Bayramı, birçok kişi için kurbanlık alımından bayram alışverişine, memleket yolculuğundan akraba ziyaretlerine kadar pek çok harcamayı da beraberinde getiriyor. Dokuz günlük bayram tatilinde denizin tadını çıkarmak isteyenleri ise otel, yemek ve ulaşım masrafları bekliyor. Artan nakit ihtiyacı nedeniyle kredi kullanacaklar, olayinkolayi.com’un sunduğu yüzde 40’a varan avantajlı Kredi Hayat Sigortası ile, bu bayramda da tasarruf edebilecek.

Bayram’dan önce olayinkolayi.com sitesini ziyaret edenler, karlı çıkıyor.  olayinkolayi.com’un kredi hesaplama modülü sayesinde, kriterlerine uygun Bayram Kredisi tekliflerini kolayca görüntüleyebilen kullanıcılar, aynı zamanda kredileriyle uyumlu %40’a varan avantajlı Kredi Hayat Sigortası teklifini de anında alabiliyor. Üstelik olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası satın almak isteyenlere taksitli ödeme seçenekleri de sunuyor. Buna göre Bayram Kredisi kapsamında Kredi Hayat Sigortası poliçesi satın almak isteyen kullanıcılar, prim tutarına bağlı olarak kredi kartı ile %25 peşin + 5 taksit, yıllık 12 taksit gibi birçok ödeme kolaylığından yararlanabiliyor.

Olayinkolayi.com, Bayram Kredisi arayanlara harcamalarının artacağı bu dönemde tasarruf imkanı sunmaya devam ediyor. Kullanıcılar, tek tek banka şubelerine başvurmak ya da bankaların resmi web sitelerinden teklifleri araştırmak yerine, olayınkolayi.com/bayram-kredisi sayfasında bankaların en uygun Bayram Kredisi tekliflerini; faiz oranına, toplam ödemeye veya aylık taksit ödemesine göre sıralayarak listeleyebiliyor, en uygun kredi teklifini kolaylıkla seçip, kredinin ödeme planı ve başvuru koşulları hakkındaki detaylara tek ekranda erişebiliyor. Ayrıca, kredi teklifini seçen kullanıcıların kredi masraf paketinin en büyük kalemi olan Kredi Hayat Sigortası ön teklifi de, neredeyse yarıya yakın avantajla hesaplanıyor ve anında kullanıcıya ekranda gösteriliyor.

Olayinkolayi.com sitesinin Kredi Hayat Sigortası ürünü hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler www.olayinkolayi.com adresini ziyaret edebilecekleri gibi,  hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarasını arayarak veya Whatsapp hattı üzerinden sağlanan anlık yanıt sistemi üzerinden ücretsiz asistanlık hizmeti alabilirler.