Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Bereket Emeklilik, ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ Uygulamasını Duyurdu!

Bereket Emeklilik geliştirdiği yeni projesi ile sektörde bir ilke imza atarak ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ uygulamasını gençlerle buluşturdu.

Bereket Emeklilik, avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını gençler için araladı!

Bereket Emeklilik ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ Mobil Uygulaması İle Sektörde Bir İlke İmza Attı.

Bereket Emeklilik geliştirdiği yeni projesi ile sektörde bir ilke imza atarak ‘’Gençliğin Avantajlı Dünyası’’ uygulamasını gençlerle buluşturdu. Gençliğin Avantajlı Dünyası (GAD) ile gençler ücretsiz veya indirimli kampanyalardan faydalanıp yıl boyu indirimlerin tadını çıkarırken, bireysel emeklilik planları ile de geleceğini güvence altına alıyor.

Gençliğin Avantajlı Dünyası gençlere; en çok tercih edilen markaların özel fırsatları, alışveriş sitelerine özel hediye çekleri, zincir fast food restoranlardan barista kahvelerine kadar birçok fırsattan yararlanma imkanı sunuyor. Uygulamayla gençler hem eğleniyor hem de eğlenirken bireysel emeklilik planları ile geleceklerine yatırım yapıyor.

Bereket müşterisi olmayanlar da uygulamayı indirip avantajlar dünyasını inceleyebiliyor. Ziyaretçiler uygulamayı tecrübe ederek, Bereket müşterisi olma deneyimini yaşayabiliyor ve uygulama içerisinde yer alan bireysel emeklilik planları ile diledikleri gibi birikim yapabiliyor.

Gençliğin Avantajlı Dünyası İle Gençler Hem Biriktiriyor Hem de Eğleniyor!

Bereket Emeklilik Genel Müdürü Mahmut Güngör;

“Gençliğin Avantajlı Dünyası uygulaması sayesinde bireysel emeklilik planlarının sunduğu avantajlarla gençlerde birikim yapma ve sigorta bilincini artırmayı hedefliyoruz. Bu uygulama ile gençlerin birikim yapmalarını sağlarken, günlük hayatta ihtiyaç duyabilecekleri; sağlıktan, hobi kulüplerine, kişisel gelişim kurslarından, online diyetisyen hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ücretsiz veya indirimli birçok fırsatı tek uygulama üzerinden gençlerle buluşturuyoruz. Gençler, ihtiyaçlarına ve yaşam alışkanlıklarına uygun 40’ı aşkın hizmeti; Eğitimdeyiz Biz, Alışverişteyiz Biz, Sporcuyuz Biz, Sanatseveriz Biz, Yemekteyiz Biz, Sağlıklıyız Biz kategorilerinde indirimli veya ücretsiz olarak bulabiliyor’’ dedi.

Gençliğin Avantajlı Dünyası’nın Kalbi “Buluşma Noktası”

Buluşma Noktası’nın Gençliğin Avantajlı Dünyası’nın kalbi olduğunu vurgulayan Güngör; gençlerin en çok tercih edilen markalardan ve dijital platformlardan ücretsiz yararlanabileceklerini birçok avantajdan da faydalanarak sosyalleşme imkânına sahip olabileceklerini belirtti ve bu vesileyle ‘’Tüm gençlerin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

“GAD Gençliğin Avantajlı Dünyası” uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan indirebilir, mobil uygulamaya ilişkin detaylara www.gencmobil.com linkinden erişebilirsiniz.