Sosyal Medya

Kripto Para

Bitget, FTT sahiplerine 2 milyon dolar ödülle Seed NFT airdropluyor

Lider global kripto para borsası Bitget, cazip ödüller ve çeşitli avantajlarla birlikte Seed NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor ve FTT sahiplerine NFT'leri airdropluyor.

Bitget, Dünya Kupası sırasında FTT sahiplerine 2 milyon dolar ödülle Seed NFT airdropluyor

Piyasa, duyarlılığı güvenli ve uyumlu bir işlem platformu Bitget ararken kullanıcı büyümesini görüyor.

Lider global kripto para borsası Bitget, cazip ödüller ve çeşitli avantajlarla birlikte Seed NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor ve FTT sahiplerine NFT’leri airdropluyor. 2 milyon dolara yakın ödül havuzuyla bu NFT koleksiyonu, FTX’in çöküşünden etkilenen kullanıcılara yardımcı olmak için Bitget tarafından uygulanan girişimlerin bir parçası olacak. Yatırımcılara mali yardım sağlamak ve aynı zamanda temel değerleri göz önünde bulundurularak kriptoya olan güvenlerini yeniden inşa etmeye çalışmak amacıyla ortaya çıkan bu çalışma iki önemli noktaya vurgu yapıyor: bütünlük ve şeffaflık.

Bitget’in FTT sahiplerine yönelik en son airdropu iki bölümden oluşuyor: ilk olarak, uygun kullanıcıların OpenSea’de Seed NFT’leri talep etmek için cüzdanlarını bağlamaları gerekecek ve ardından NFT sahipleri, Bitget platformunda ödül paketini talep edebilecek. Pakete ücretsiz deneme fonları, BTC ve ETH alımlarında %50 indirim, BGB airdrop ayrıcalıkları ve diğer özel avantajlar dahil. Anlık görüntü anında en az 10 FTT bakiyesi olan FTT sahipleri, NFT nadirliklerine göre kendilerine tahsis edilen ödüllerin kilidini açmak için NFT airdroplarını talep etme hakkına sahip olacaklar.

Uygun FTT sahipleri için toplamda 10.000 Seed NFT var. Farklı ödül paketlerinin kilidini açmak için Nadirlik Sıralaması Başlangıç’tan Efsanevi’ye kadar. NFT sahipleri ayrıca, katılımcıların Bitget platformundaki yerel tokenı olan $BGB’den 8.888 adete kadar kazanabilecekleri BGB Ödül programına katılmaya hak kazanacak. BGB sahipleri, popüler tokenlerde özel indirimler, işlem ücreti indirimleri ve erken aşamada yüksek kaliteli tokenlere özel erişim ile Launchpad’e katılma fırsatları gibi çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabilecekler.

Bitget’in Yöneticisi Gracy Chen:

“FTX kullanıcıları ve FTT sahipleri, platformda depolanan varlıklarının yanı sıra sektördeki çeşitli olayları etkileyen dalgalanma etkisi konusunda hala şüpheye sahip olduklarından, kripto dünyası hala FTX’in çöküşünün neden olduğu sonuçların muazzam stresi altında. Bitget, olaydan bu yana kullanıcı sayısında artışa tanık olduğundan, kullanıcıların güvenli bir platformda yatırım yapma ve varlıkları depolama isteği zirve yaptı. Artan talepler ışığında Bitget, bu Seed NFT koleksiyonunu başlattı ve çabalarını Web3 ekosisteminde sürdürülebilir ve güvenilir bir ortam oluşturmaya adıyor.”

Seed NFT koleksiyonunun yanı sıra, Bitget kısa süre önce Dünya Kupası döneminde Messi ile birlikte 20 milyon dolarlık bir pazarlama kampanyası başlattı. Şirket bir marka filmi, çok sayıda hediye ve Dünya Kupası temalı etkinliklerle özel ödüller hazırladı. 1 Milyon BGB’ye kadar ödüller ve Lionel Messi imzalı bir forma da veriyor.

Bitget, mevcut kasvetli ekonomik durumun ışığında tüketicilere güveni güçlendirmek ve güvenilirliğini göstermek için 5 milyon dolar değerinde Builders Fund başlatılması ve Koruma Fonu boyutunun 300 milyon dolara çıkarılması da dahil olmak üzere birçok girişim gerçekleştirdi. Borsa ayrıca son zamanlarda Seyşeller’de kayıtlı bir kuruluşla global stratejisini genişlettiğini ve işe alım planını 2023’ün ilk çeyreğine kadar 1200 kişilik bir ekip olacak şekilde ayarladığını duyurdu.