Sosyal Medya

Ne? Nasıl yapılır?

Çoklu Ödeme Sistemi Nedir? İki Kredi Kartı ile Online Alışveriş?

Çoklu Ödeme Sistemi Nedir? İki Kredi Kartı ile Online Alışveriş? İncehesap.com yeni hizmeti Çoklu Ödeme Sistemi ile online alışveriş kolay...

İncehesap’tan iki farklı kartla online alışveriş kolaylığı

İncehesap.com yeni hizmeti Çoklu Ödeme Sistemi ile online alışverişte kolay ödemenin Türkiye’deki öncülüğünü üstlenen markalardan biri oluyor. Yeni sistem tek bir siparişte iki ayrı kredi kartı veya banka kartıyla ödeme yapmayı sağlayarak online alışverişlerde kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcılara toplam tutarı ikiye bölerek siparişlerini tamamlama fırsatı veren sistem, kart limiti sorunu yaşayan ya da ödemelerini istediği gibi yönetmeyi tercih edenler için özel olarak geliştirildi.

Gaming hazır sistemlerden profesyonel oyuncu ekipmanlarına kadar çok geniş bir yelpazede binlerce teknoloji ürünü sunan İncehesap.com, online alışverişte tüketicilerin hayatını kolaylaştıran yepyeni ödeme sistemini hizmete sundu.

Türkiye’de İncehesap.com’un öncülerinden biri olduğu Çoklu Ödeme Sistemi, online alışverişte kart limiti sorunu yaşayan ya da alışveriş sırasında iki farklı kredi kartı kullanarak ödemelerini istediği gibi yönetmeyi tercih eden kullanıcılar için özel olarak hazırlandı. İncehesap.com’un hayata geçirdiği bu yeni sistem, tek bir siparişte iki ayrı kredi kartı veya banka kartıyla ödeme yapmayı olanaklı kılıyor. Kullanıcılar alışverişlerinin toplam tutarını tek bir kartla ödemek yerine, tutarı ikiye bölerek ayrı ayrı, iki kartla ödeme işlemini tamamlayabiliyor. Bu parçalı ödeme kolaylığı ise tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir seferde karşılayabilmelerini sağlıyor.

Dileyen taksit yapıyor, bonus kazanmaya devam ediyor

Çoklu Ödeme Sistemi’nin getirdiği diğer bir avantaj ise iki ayrı kartla ödeme yaparken aynı zamanda isteyen kullanıcıların taksitlendirme seçeneğinden de yararlanabilmesi. Bu şekilde kullanıcılar farklı bir kredi kartından nakit avans kullanarak diğer kartlarına limit açmak zorunda kalmadan ve nakit avans faizine takılmadan rahatça ödemelerini yapabiliyorlar. İşlerini genişletmek ya da evlerindeki teknoloji ihtiyacını karşılamak isteyen kullanıcılar Çoklu Ödeme Sistemi ile aile üyeleri ya da yakınlarıyla ortaklaşa alışveriş yapma imkanına da kavuşmuş oluyorlar. Çoklu Ödeme Sistemi’nden yararlananlar ayrıca İncehesap.com’un güncel kampanyaları dahilinde farklı kartlarla yapacakları her ödeme için bonus puan kazanarak sonraki alışverişlerinde kazançlı çıkıyor.

Türkiye’nin öncülerinden…

Yeni başlattıkları Çoklu Ödeme Sistemi’ne ilişkin bilgi veren İncehesap.com Kurucu Ortağı Nurettin Erzen;

“Uygulamaya aldığımız bu yeni hizmet Türkiye için de ilklerden. Söz konusu sistemin öncülerinden olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi. Sistemin son derece basit işlediğini de vurgulayan Erzen, “En basit haliyle sistem, ödemenin iki farklı kart ile yapılabilmesini sağlıyor. Örnek vermek gerekirse 2 bin 500 TL’lik bir ürünün siparişini ödeme anında kullandığınız birinci karttan bin 500 TL, ikinci karttan ise bin TL olarak çekebiliyoruz. Bu dönemde, özellikle de limit sıkıntısı yaşayan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlamaktayız” şeklinde konuştu.