Sosyal Medya

Eğitim

Da Vinci Kids’ten Türkiye İş Bankası Müşterilerine Özel Kampanya

Türkiye İş Bankası, 5-12 yaş arası çocukların evde geçirdikleri eğitim zamanını daha kaliteli hale getirmek için Da Vinci Kids ile güçlerini birleştirdi.

Uzaktan Eğitimin Tamamlayıcısı Da Vinci Kids’ten Türkiye İş Bankası Müşterilerine Özel Kampanya

Türkiye İş Bankası, 5-12 yaş arası çocukların evde geçirdikleri eğitim zamanını daha kaliteli hale getirmek için Da Vinci Kids ile güçlerini birleştirdi. İş birliği kapsamında, Türkiye İş Bankası müşterileri Da Vinci Kids eğitim uygulamasının bilim, kodlama, yaratıcılık ve daha birçok konuda eğlendirirken öğreten videolarını, oyunlarını ve aktivitelerini tüm aboneliklerde %50 indirimli kullanabilecek.

Ailelerin en büyük isteği, çocuklarının okuldan uzak kaldığı bu dönemde derslerine destek olacak çevrimiçi kaliteli içeriklere ulaşmak, yeni şeyler öğrenmeye karşı isteklerini canlı tutmak ve ilgilerini sürdürmelerini sağlamak. Çocukların 21. yüzyıl kazanımlarını geliştirmek ve derslerine yardımcı olmak için müfredatla eşleşen içeriklerle geliştirilen yeni nesil eğitim uygulaması Da Vinci Kids, Türkiye İş Bankası müşterilerinin ilkokul çağındaki çocuklarına Fen, Türkçe, Matematik, Sanat, Tarih, Coğrafya ve STEM derslerinde müfredatla uyumlu zengin kazanımlardan oluşan içerikler sunacak.

%50 indirimli Da Vinci Kids eğitim kodları, Maximum Mobil uygulamasının Dijital Kod Market sayfalarından temin ediliyor. Da Vinci Kids hesabı, çocukların yaşlarına göre 6 farklı profile kadar oluşturulabiliyor ve bir hesaba 6 farklı cihazdan erişilebiliyor. Maximum Mobil ve Da Vinci Kids uygulaması, mobil telefon ve tabletlere App Store ve Google Play’den ücretsiz indiriliyor.

kidSAFE Seal Programı ile COPPA sertifikalı olan uygulama, aynı zamanda PIN korumalı ebeveyn denetimleri ile Made for Mums Altın Ödül sahibi. BAFTA’ya aday gösterilen Da Vinci Kids, NSPCC (The National Society for the Prevention of Cruelty to Children) tarafından da destekleniyor.