Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Türk Telekom’dan Derbiye Özel 2 Saat Ücretsiz internet Keyfi!

Türk Telekom'dan Derbiye Özel 2 Saat Ücretsiz internet Keyfi! Türk Telekom Derbi için taraftarlara büyük Jest Yaptı DERBİDE ÜCRETSİZ İNTERNET!

Türk Telekom’dan Fenerbahçe – Beşiktaş derbisine özel uygulama!

Taraftarlara özel 2 saat ücretsiz internet keyfi! Türk Telekom’dan taraftarlara büyük jest!

Derbiye özel 2 saat ücretsiz internet – Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, 3 Aralık Cumartesi akşamı oynanacak Fenerbahçe – Beşiktaş derbi maçında stadyumdaki tüm seyircilere 2 saat boyunca Wi-Fi’den ücretsiz internete girme fırsatı sunuyor.

Türk Telekom'dan Derbiye Özel 2 Saat Ücretsiz internet Keyfi!

Derbiye özel 2 saat ücretsiz internet!

Sadece Fenerbahçe – Beşiktaş derbisine özel olarak 2 saat ücretsiz sunulacak Wi-Fi hizmeti operatör bağımsız stada gelen tüm taraftarlar tarafından kullanılabilecek.

Fenerbahçeli taraftarlar desibel metre ve akıllı ekran özelliklerini de kullanabilecek

Fenerbahçeli taraftarlar ise aynı zamanda Türk Telekom tarafından sunulan ücretsiz Wi-Fi hizmeti ile ; Türkiye’nin ilk stadyum uygulaması olan “Ülker Stadyumu – Fenerbahçe” uygulamasını anında cep telefonlarına indirebilecekler. Taraftarlar uygulamaya yeni eklenen desibel metre ve akıllı ekran özelliğini maç esnasında kullanırken ses ölçümü yapabilecek; uygulama üzerinden paylaştıkları mesajları stat içerisinde yer alan 200’e yakın akıllı ekranda görebilecekler.

Şu ana kadar 50 ülkeden Fenerbahçe taraftarının kullandığı uygulamayla tüm dünyadan taraftarlar ; tribünlerdeki anlık ses seviyesini ölçebiliyor, stadyumdaki akıllı ekranlara mesaj gönderebiliyorlar.

FENERBAHCE-GALATASARAY- CEM AKYUZ

Ülker Stadyumu – Fenerbahçe uygulaması hakkında

Türk Telekom’un, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin ; Yeni Nesil Akıllı Stadyuma dönüştürülmesi kapsamında  hayata geçirdiği ‘Ülker Stadyumu Fenerbahçe” mobil uygulaması ile taraftarlar, maçlarla ilgili anlık ödüllü soru cevap yarışmalarına ve tribünler arası yarışmalara katılabildikleri gibi tezahürat da paylaşabiliyorlar. Fenerbahçe’ye gönül verenlere özel bir iletişim platformu sunan uygulamada kullanıcılar, profil oluşturabiliyor; metin ve görsel paylaşımlarında bulunarak takıma desteklerini gösterebiliyorlar. Taraftarlar ayrıca uygulama üzerinden yapılacak dijital koreografilerle etkileşimli oyunlara da katılabiliyor.

Statta 400’ün üzerinde noktadan kapsama sağlanıyor

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi ‘Yeni Nesil Akıllı Stadyum’ Projesi; Türk Telekom’un teknolojik çözümleri sayesinde taraftarlara maç heyecanı ve gol sevincini daha coşkulu yaşamaları ve bu coşkuyu internet üzerinden paylaşmaları için pek çok yeni fırsat sunuyor. Bu kapsamda stada kurulan 4.5G uyumlu mobil şebeke ve baştan aşağı yenilenmiş Wi-Fi şebekesi ile stat içerisinde 400’ün üzerinde noktadan kapsama sağlanıyor. Kurulan altyapıyla stattaki 50 binden fazla taraftar, kesintisiz internet deneyimi yaşayabiliyor.

 

Fenerbahçe mobil uygulaması Derbiye özel 2 saat ücretsiz internet!