Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Dijital Sanatın Yeni Yatırım Aracı NFT Konuşuldu!

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, alanında uzman konukların katılımıyla gerçekleştirdiği keyifli ve bilgilendirici sohbetlerine “Keşfedecek Çok Şey Var - Teknoloji” serisiyle devam ediyor. Serinin yeni bölümünde NFT’nin ne olduğu ve bir yatırım aracı olarak uzun vadede ekonomi üzerindeki etkisi konuşuldu.

KEŞFEDECEK ÇOK ŞEY VAR PODCAST SERİSİNİN YENİ BÖLÜMÜ YAYINDA!

Serinin On Sekizinci Bölümünde Dijital Sanatın Yeni Yatırım Aracı NFT Konuşuldu 

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor’un “Keşfedecek Çok Şey Var – Teknoloji” podcast serisi teknolojiyi keşfetmeye hız kesmeden devam ediyor. Yeni bölümde Blockchain & Kriptopara Eğitmeni Devrim Danyal, sanat ve teknoloji dünyasının popüler yatırım aracı haline dönüşen NFT’yi anlattı.

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, alanında uzman konukların katılımıyla gerçekleştirdiği keyifli ve bilgilendirici sohbetlerine “Keşfedecek Çok Şey Var – Teknoloji” serisiyle devam ediyor. Serinin yeni bölümünde NFT’nin ne olduğu ve bir yatırım aracı olarak uzun vadede ekonomi üzerindeki etkisi konuşuldu.

Necdet Çalışkan moderatörlüğünde, Blockchain & Kriptopara Eğitmeni Devrim Danyal konukluğunda gerçekleşen podcast yayınında, sanat ve teknoloji dünyasının popüler yatırım aracı olan NFT’nin ne olduğundan, sanatın yanı sıra finans ve eğitim gibi kapsadığı alanlardan ve 2020 senesinden bu yana hızla yükselişe geçen NFT pazar büyüklüğünden bahsedildi. NFT’nin sadece sanatla sınırlandırılmaması gerektiğini belirten Devrim Danyal, gelecekte tapu ve ruhsat gibi belgelerin de bir NFT’ye dönüşeceğine dikkat çekti ve bu belgelerin dijital kullanımına da değindi.

Her yeni bölümde, birbirinden değerli konukların katılımıyla ilgi çekici konularda yayınların yer aldığı GittiGidiyor’un podcast kanalı “Keşfedecek Çok Şey Var”a ve teknoloji serisine SpotifyApple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından erişilebiliyor.