Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

Disney+’ın ilk yerli orijinal dizisi KAÇIŞ’ın Ön Gösterimi Gerçekleşti!

Disney+’ın 14 Haziran’da açılışıyla birlikte üyelerine sunacağı ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ için ön gösterim gerçekleşti. İlginin yoğun olduğu geceye dizi oyuncularının yanı sıra sektörden önemli isimler katıldı.

DISNEY+’IN HEYECANLA BEKLENEN İLK YERLİ ORİJİNAL DİZİSİ ‘KAÇIŞ’IN ÖN GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+’ın 14 Haziran’da açılışıyla birlikte üyelerine sunacağı ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ için ön gösterim gerçekleşti. İlginin yoğun olduğu geceye dizi oyuncularının yanı sıra sektörden önemli isimler katıldı.

Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği, hikayesini Engin Akyürek’in kaleme aldığı, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Disney+’ın heyecanla beklenen ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ın ön gösterimi gerçekleşti. Eski Likör Fabrikası’nda gerçekleşen görkemli geceye dizinin oyuncuları Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen başta olmak üzere Melis Birkan, Özgür Çevik, Deniz Baysal gibi birçok ünlü isim ve basın mensubu katıldı. Tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran ve 14 Haziran’da Disney+’ta seyirciyle buluşacak ‘Kaçış’ın gerçekleşen ön gösteriminde, dizi izleyenlerden büyük alkış topladı.

‘Kaçış’; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor. Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi anlatırken Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramına da farklı bir bakış sunacak olan ‘Kaçış’ platformun açılışıyla beraber 14 Haziran’da Disney+’ta yerini alacak.

Ses getirecek aksiyon sahneleri ve birçok duyguyu bir arada tattıracak öyküsüyle ‘Kaçış’ın kadrosunda Engin Akyürek’e İrem HelvacıoğluAziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi birçok başarılı isim eşlik ediyor.