Sosyal Medya

Oyun Dünyası

Dört Yeni NVIDIA Refleks Oyunu Çıktı

Ayrıca GeForce RTX Satın Alanlar, "Ghostwire: Tokyo", "DOOM Eternal" ve daha fazlasına sahip olacak!

Dört Yeni NVIDIA Refleks Oyunu Çıktı, ‘Warhammer 40,000: Darktide’ Ufukta Göründü

Ayrıca GeForce RTX Satın Alanlar, “Ghostwire: Tokyo”, “DOOM Eternal” ve daha fazlasına sahip olacak!

NVIDIA Reflex teknolojisi hız kazanmaya devam ediyor. Gecikmeyi azaltan bu teknoloji bu ay dört yeni oyun tarafından desteklenirken, biri de yolda.

Ayrıca GeForce RTX’e terfi eden oyuncular Ghostwire: Tokyo’nun yanı sıra, eleştirmenlerden tam not alan DOOM Eternal ve DOOM Eternal: The Ancient Gods – Part One and Two DLC’lerini içeren, toplam 129,97 dolar değerindeki yeni Face Your Demons paketine sahip oluyor.

 

Reflex Fırtınası Sürüyor: 4 Yeni Oyun Hazır, Biri de Yolda

NVIDIA Reflex, her ay 20 milyondan fazla oyuncu tarafından kullanılıyor ve yeni oyunlar oyuncular tarafından hızla benimseniyor. Yalnızca bu ay dört popüler oyun NVIDIA Reflex desteğine kavuştu ve daha fazlası yolda.

NVIDIA Reflex, oyun ayarlarında etkinleştirilerek oyuncuların rekabet gücünü artırmak için sistem gecikmesini azaltıyor. Böylece hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına, daha hızlı tepki vermelerine ve nişan alma hassasiyetini artırmalarına olanak tanıyor. Reflex, nispeten yeni bir NVIDIA teknolojisi olmasına rağmen önde gelen oyunlara ve oyun serilerine entegre edilerek en hızlı benimsenen teknolojilerden biri haline geldi.

Bu ay eklenen ve yeni gelecek Reflex oyunları şunlar:

  • Deep Rock Galactic, %36’ya kadar gecikme azalması sunuyor. Oyun NVIDIA DLSS ve NVIDIA DLAA destekliyor.
  • LEAP, %50’ye kadar gecikmeyi azaltırken DLSS’i destekliyor.
  • ICARUS, %48’e kadar gecikmeyi azaltırken DLSS ve ışın izleme desteğine de sahip.
  • Nine to Five, gecikmeyi %30’a kadar azaltıyor.
  • Warhammer 40,000: Darktide, NVIDIA Reflex, DLSS ve ışın izleme teknolojilerine sahip olacak.

Daha Fazla Reflex Destekli Monitör ve Fare

Reflex yalnızca en iyi rekabetçi oyunlara eklenmekle kalmıyor, aynı zamanda gecikmeyi azaltma teknolojisi, mükemmel görüntü netliği ile en yüksek yenileme hızlarını sunan Reflex G-SYNC monitörlerde ve Reflex oyuncu farelerinde destekleniyor. Reflex oyunları, monitörler ve fareler, baştan sona sistem gecikmesini azaltmak için uyum içinde çalışıyor.

Yeni Reflex G-SYNC monitörleri şunlar:

 

Yeni Reflex fareleri:

Yeni Fırsat! Seçili GeForce RTX Ürünleriyle Ghostwire: Tokyo, DOOM Eternal ve daha fazlası!

NVIDIA, yaz mevsiminde yeni bir GeForce RTX Face Your Demons paketiyle ortaya çıkıyor. GeForce RTX 30 Serisi grafik kartları, masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar dünyanın dört bir yanında yeniden stoklara girdi. Bugünden itibaren kampanyaya katılanlardan GeForce RTX 3080, 3080 Ti, 3090, 3090 Ti masaüstü, dizüstü bilgisayar veya GPU’su satın alan oyuncular, 129,97 dolar değerinde harika dörtlü Bethesda Softworks oyun paketinin sahibi olacak.

Pakette şu oyunlar yer alıyor:

Bu oyunların tümü, yapay zeka destekli NVIDIA DLSS ile sürükleyici ışın izlemeli efektleri destekliyor ve performans artışından faydalanıyor.